Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Donna, s.r.o.

Přinášíme také služby turistům. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Využijte toho, že vám nabízíme opravdu komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antiqua Praga, s.r.o.

Naše služby přijdou vhod všem turistům. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Voňka - Průvodce

Jsme firma, která poskytuje služby turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Chodská Garni

Jsme tím správným místem, pokud hledáte služby pro turisty. Svým turistům vždy najdeme to správné ubytování. Zajišťujeme zajímavé výlety. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. Využijte služby našeho rusky hovořícího personálu. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Božena Hrdličková-služby turistům

Poskytujeme kvalitní služby turistům. Naše tlumočnictví vám usnadní váš pobyt. Služby turistům poskytujeme i v němčině. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. U nás se domluvíte vždy i česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Uhlířová-služby turistům

Naše cestovní služby pro turisty Vám pomohou zorientovat se na novém místě. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Schmiedt - Horský vůdce Schmiedt

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Vaše požadavky vyřizujeme seriózně. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Fajkošová, služby turistům

Rádi pro Vás zajistíme služby turistům. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Umíme výborně rusky. Kromě dalších světových jazyků se s námi domluvíte i italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Nabízíme úžasné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Travel and hotel corporation

Rádi poskytneme i služby turistům. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku