Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Michal Bulička

Spolehněte se na naše služby pro turisty. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Výborně ovládáme anglický jazyk. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Mezi naše další služby patří i možnost překladu do italštiny. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Lukešová, překladatel

Snadno zajistíme i služby turistům. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. U nás se německy domluvíte. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Náš personál hovoří výborně italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Michlová - Průvodce

Hlavní činností naší společnosti je poskytovaní komplexních služeb turistům. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Využijte naši kvalitu služeb. Spolehněte se na to, že naše společnost poskytuje služby k vaší spokojenosti. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dr. Pavla Nedomová - Průvodkyně

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. S našimi službami budete maximálně spokojení. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karolína Šeclová - služby turistům

Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší společnost poskytující služby turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Jsme rusky hovořící společností. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ditmar-služby turistům

S našimi službami turistům budete spokojeni. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Maximálně kvalitní služby turistům. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRAGUE TOURist service, s.r.o.

Poskytujeme kvalitní služby turistům. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Študent - průvodcovské služby

Našim stávajícím i budoucím klientům nabízíme ucelenou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. Poskytujeme průvodcovské služby na velmi vysoké úrovni. Průvodcovské služby pro jednotlivce i skupiny jsou naší nabídkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Markovič, služby turistům

Spolehněte se na naše služby určené turistům. Využijte naši kvalitu služeb. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku