Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské informační centrum Třinec

Poskytujeme služby všem turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Nabízíme vstupenky na různé akce. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Jsme rusky hovořící společností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Guide, s.r.o.

Naše služby se budou hodit všem turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum Mnichovice

Jsme tím správným místem, pokud hledáte služby pro turisty. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. S naším ubytováním budete zaručeně nad míru spokojeni. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety. Domluvíme se výborně francouzsky. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Naše služby poskytujeme i zahraničním turistům, takže pokud mluvíte rusky, můžete se na nás obrátit. Náš personál mluví mimo jiné i česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní a turistické informační centrum

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Využijte naše komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme úžasné výlety. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Poskytujeme služby v italském jazyce. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilibald Seibert

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Český Krumlov

Pro turisty máme velkou nabídku služeb. S námi se domluvíte i v němčině. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Nabízíme francouzské překlady. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Valašské Klobouky

Naše firma se specializuje na služby turistům. Navštivte naše informační centrum. S naším personálem můžete mluvit i německy. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Naše služby jsou nabízeny v českém jazyce. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. S námi se dorozumíte francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum při OÚ Pernink

Využijte naší nabídky služeb turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Chotěboř

Naše služby ocení zejména turisté. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. Dbáme na maximální spokojenost turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační středisko Nová Paka

V rámci cestovních služeb nabízíme služby turistům. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Naše ubytování vám zpříjemní pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku