Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Směnárna Tourist centrum

Poskytujeme služby všem turistům. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Currency Exchange (ICE) Czech Republic s.r.o.

Neváhejte vyzkoušet naše služby turistům. Přesvědčte se o naší ochotě. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. Pokud potřebujete vyměnit peníze, nabízíme vám v naší směnárně výhodný kurz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Delfex, s.r.o.

Vyzkoušejte naše služby, které jsou určené všem turistům. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Známe přání turistů a snažíme se je plnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HighSky Brokers, a.s.

Naše cestovní služby pro turisty Vám pomohou zorientovat se na novém místě. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Dbáme na maximální spokojenost turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAMIKO, s.r.o.

Na pobočce naší společnosti, která poskytuje služby turistům, pomůže náš ochotný personál uspokojit přání a požadavky našich klientů. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. V naší směnárně vám nabízíme možnost výměny peněz ve výhodném kurzu. Naše směnárna nabízí nejvýhodnější kurzy měn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baťův kanál, o.p.s.

Zajišťujeme spolehlivé služby turistům. Zprostředkováváme prodej vstupenek na různá představení. Naše ubytování vám zpříjemní pobyt. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Náš personál hovoří výborně italsky. U nás se domluvíte také rusky. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rumunské centrum pro turistiku

Využijte služby, které nabízíme turistům. Rádi vám nabídneme všechny naše služby i v němčině. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Nabízíme služby v ruském jazyce. Poskytujeme služby v italském jazyce. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky. Zajistíme vám zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Služby Města Velké Opatovice, s.r.o.

Turisté ocení námi nabízené služby. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Využijte naše kvalitní služby turistům. Můžete si u nás zakoupit také vstupenky. Zajistíme vám zajímavé výlety. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Nabízíme služby italsky mluvícího průvodce. U nás se domluvíte i rusky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Českých drah

Využijte u nás služeb turistům. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. S námi se domluvíte anglicky. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. U nás se domluvíte i rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Velké Karlovice

Specializujeme se na služby turistům. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. U nás se dočkáte ubytování za skvělé ceny. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety. Francouzsky hovořící turisté se u nás zaručeně domluví. Nabízíme služby italsky mluvícího průvodce. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku