Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Informační centrum CK Santini Tour

Neváhejte využít naše služby turistům. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Zahraničním turistům nabízíme také služby průvodce hovořícího italsky. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Hořice

Využijte služeb turistům. Náš personál umí plynule německy. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Nabízíme služby v ruském jazyce. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skiareál Špindlerův Mlýn, a.s.

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Konečně kvalitní služby pro turisty. Svým turistům vždy najdeme to správné ubytování. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Domluvíme se výborně francouzsky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Flora Benecko

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Nabízíme služby v ruském jazyce. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Francouzsky hovořící turisté se u nás zaručeně domluví. Na naše výlety nezapomenete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační a turistické centrum Přelouč

Doporučíme Vám ty nejlepší služby pro turisty. Náš personál umí plynule německy. S námi se domluvíte anglicky. S námi se můžete kdekoli domluvit i česky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační turistické centrum Železná Ruda

Věnujeme se také službám turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Výborně ovládáme anglický jazyk. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Lovosice

Specializujeme se na služby turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Najdeme Vám to nejlepší ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Kutná Hora

Naše společnost působící v oblasti cestovního ruchu obstála před silnou konkurencí díky nabídce kvalitních služeb turistům. Průvodcovské služby Vám zajistí specializovaní průvodci. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Strání - Květná

Pro turisty máme velkou nabídku služeb. Náš personál umí dokonale německy. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Mezi naše další služby patří i možnost překladu do italštiny. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Třebíč

Naše společnost, která se věnuje poskytování služeb turistům, má stabilní zázemí a řadu zkušeností i osvědčených kontaktů. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Naše ubytování nabízí služby, které oceníte. Zprostředkováváme prodej vstupenek na různá představení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku