Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TOURIST CENTRUM, s.r.o.

Jsme odborníky na služby turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Maximálně kvalitní služby turistům. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NATOUR, spol. s r.o.

Specializujeme se na služby turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Chystáte-li se na dovolenou, nezapomeňte si v naší směnárně vyměnit peníze. V naší směnárně nabízíme nejlepší kurzy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRO DRINKS, spol. s r.o.

Jsme nejlepší v oblasti poskytování služeb turistům. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás. Naše směnárna vám nabízí velmi výhodně kurzy. Ve směnárnách nabízíme měnu za aktuální cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Switzerland Tourism

Nabídneme Vám zajištění služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Zajistíme vám komfortní ubytování přímo u nás. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu. Domluvíme se výborně francouzsky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká centrála cestovního ruchu

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. S námi se domluvíte i v němčině. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Náš personál hovoří výborně italsky. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa Národního parku Podyjí - Návštěvnické středisko

Zajišťujeme spolehlivé služby turistům. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum Sněženka

S našimi službami turistům budete spokojeni. U nás se dočkáte ubytování za skvělé ceny. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Francouzsky hovořící turisté se u nás zaručeně domluví. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. U nás se domluvíte také rusky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Holešov

Každý turista rád využije naše služby. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Nakupujte u nás vstupenky na zajímavé akce. Zajistíme vám komfortní ubytování přímo u nás. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Vodňany

Na požádání zajistíme služby turistům. V našem informačním centru zjistíte zaručeně vše, co budete chtít. Náš personál umí plynule německy. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Naše služby jsou nabízeny v českém jazyce. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko Chodov

Můžeme pro Vás zajistit služby turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Využijte možnost nakoupit si u nás vstupenky na zajímavé akce. Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování. Naše výlety si opravdu užijete. Náš personál mluví plynule francouzsky. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku