Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sokolovské infocentrum

Služby turistům jsou další z našich činností. S námi se domluvíte i v němčině. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. Všechny služby nabízíme také česky. U nás se domluvíte i rusky. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. Domluvíme se výborně francouzsky. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum

Naše služby turistům jistě oceníte. Využijte toho, že vám nabízíme opravdu komfortní ubytování. Poskytujeme možnost pořádání výletů. Náš personál mluví plynule francouzsky. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické centrum Český ráj

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. S naším ubytováním budete zaručeně nad míru spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační středisko

Naše služby ocení zejména turisté. Služby turistům poskytujeme i v němčině. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Nabízíme služby italsky mluvícího průvodce. S námi se dorozumíte francouzsky. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIZERKY PRO VÁS obecně prospěšná společnost - Informační centrum JIZERKY PRO VÁS Kořenov

Naše společnost, která působí v oblasti cestovního ruchu, se zaměřila na nabídku služeb turistům. Zajistíme Vám spolehlivé ubytování. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. U nás se domluvíte i rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Výborně ovládáme anglický jazyk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální a městské informační centrum

Na pobočce naší společnosti, která se věnuje poskytování služeb turistům, čeká na zákazníky příjemný a vždy ochotný personál. Turistická informační centra poskytují bezplatné informace pro všechny návštěvníky. Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování. Zajistíme vám zajímavé výlety. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. U nás se domluvíte také rusky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Králická rozvojová, s.r.o.

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Připravíme vám komfortní ubytování. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko Srbská Kamenice

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. S námi se domluvíte anglicky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. U nás se domluvíte také rusky. Mezi naše další služby patří i možnost překladu do italštiny. Nabízíme francouzské překlady. Naše výlety si opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Slaný

Služby turistům jsou další z našich činností. Náš personál umí dokonale německy. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Poskytujeme služby v italském jazyce. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Bílé Karpaty - Moravské Kopanice, o.p.s.

S našimi službami turistům budete spokojeni. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku