Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Král, průvodcovství po Praze

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Konečně kvalitní služby pro turisty. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubátová-Průvodce

Zajistěte si u nás služby turistům. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. Dostupné kvalitní služby pro turisty. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miluše Korbelová, průvodcovské služby

Naše společnost se zaměřuje na poskytovaní služeb turistům. Využijte naše kvalitní služby turistům. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Puc, průvodce

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Pokud chcete zjistit něco z historie okolí, jsou vám naše průvodcovské služby k dispozici. Turistům nabízíme průvodcovské služby známých, vyhledávaných míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Tichá - Účetnictví

Pro turisty máme velkou nabídku služeb. U nás se německy domluvíte. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. U nás se domluvíte také rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Domluvíme se výborně francouzsky. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Navrátilová, průvodcovské služby

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. Naše služby jsou nabízeny v českém jazyce. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Cerman-služby turistům

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Dbáme na maximální spokojenost turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Phamová

Věnujeme se také službám turistům. S našimi službami budete maximálně spokojení. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Díky našemu ubytování si svůj pobyt maximálně užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Travel Tips s.r.o.

Naše firma se specializuje na služby turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Náš personál je výborně anglicky vybaven. Všechny služby nabízíme také česky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Poskytujeme služby v italském jazyce. Nabízíme francouzské překlady. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku