Nepřehlédněte

Služby turistům

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Kundrátová - průvodce

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Přesvědčte se o naší ochotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dana Supová, služby pro turisty

Turisté mají u nás záruku těch nejlepších služeb. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Dostupné kvalitní služby pro turisty. S našimi službami budete maximálně spokojení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Mecnerová - Meran Tourist

Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší společnost poskytující služby turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Turistům nabízíme průvodcovské služby známých, vyhledávaných míst. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Dorozumíte se u nás i italsky. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Jaroslav Horký - Překladatel francouzštiny

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Náš personál umí plynule německy. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Domluvíme se výborně francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Ivana Kočová - služby turistům

Poskytujeme ty nejlepší služby turistům v okolí. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. S našimi službami budete maximálně spokojení. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Čermáková-služby turistům

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ponte, v.o.s.

Služby turistům jsou další z našich činností. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jolanta Kulíšková-průvodce,tlumočník,překladatel

Naše společnost poskytující služby turistům věnuje každému zákazníkovi maximální péči. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Dostupné kvalitní služby pro turisty. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Olga Koudelová - Služby turistům

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Využijte naši kvalitu služeb. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Chcete-li se dozvědět o daném místě či památce více, od toho je tu naše průvodcovská služba. Konečně ubytování, kde se budete cítit skvěle. Pro školy, zájezdy i zahraniční zájezdy nabízíme sortiment průvodcovských služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Milan Kulhánek

Turisté ocení námi nabízené služby. Nabízíme profesionální služby v oblasti průvodcovských služeb. Na naše výlety nezapomenete. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. Mezi naše další služby patří i možnost překladu do italštiny. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku