Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům (Ústecký kraj)

Služby turistům Ústecký kraj

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Služby turistům v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oliver V.Agency, s.r.o.

Jsme tím správným místem, pokud hledáte služby pro turisty. Náš personál umí dokonale německy. Výborně ovládáme anglický jazyk. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Dorozumíte se u nás i italsky. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Křenek - Průvodcovské služby

Turisté ocení naše služby. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAS Směnárna, spol. s r.o.

S našimi službami turistům budete spokojeni. Umíme výborně německy. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurocambio, s.r.o.

Turisté mají u nás záruku těch nejlepších služeb. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Pokud potřebujete vyměnit peníze, nabízíme vám v naší směnárně výhodný kurz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační a turistické centrum

Naše služby turistům jistě oceníte. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Nabízíme francouzské překlady. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Extreme Experience, v.o.s.

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Maximálně kvalitní služby turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České Švýcarsko - turistické informace, s.r.o.

Turisté ocení námi nabízené služby. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Naše ubytování vám zpříjemní pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

To & Mi Vdf., spol. s r.o.- Směnárna

Využijte u nás služeb turistům. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci služeb pro turisty a vyjdeme vám vstříc. Využijte naše kvalitní služby turistům. Naše směnárna vám nabízí velmi výhodně kurzy. Zabýváme se směnárenskou činností, nabízíme aktuální kurzy měn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Klášterec nad Ohří - Informační server-Turistický informační centrum

Naše služby turistům jistě oceníte. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Teplice

Nabízíme služby turistům v nejvyšší kvalitě. V našem informačním centru vám rádi poradíme. U nás se německy domluvíte. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Nabízíme služby v ruském jazyce. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku