Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům (Plzeňský kraj)

Služby turistům Plzeňský kraj

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální informační centrum

Můžeme pro Vás zajistit služby turistům. S naším personálem můžete mluvit i německy. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Naše služby poskytujeme i zahraničním turistům, takže pokud mluvíte rusky, můžete se na nás obrátit. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ludvík Jírovec

Jsme odborníky na služby turistům. Maximálně kvalitní služby turistům. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Papírnictví Kralovice - Ashram s.r.o.

Přinášíme také služby turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. V našem informačním centru zjistíte zaručeně vše, co budete chtít. Dorozumíte se u nás i italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Hájková

Neváhejte vyzkoušet naše služby turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

N. 59, a.s.

Na naše služby turistům se můžete spolehnout. Směnárny sledují kurzy měn, deviz, valut. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Zajišťujeme zajímavé výlety. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Dorozumíte se u nás i italsky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Domažlice

Naše služby ocení zejména turisté. Využijte naše služby, v rámci kterých poskytujeme také vstupenky. Zaměřujeme se na porovnání nabídek s ubytováním. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat. Nabízíme francouzské překlady. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní a informační středisko Kašperské Hory

Poskytujeme služby všem turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. S našimi službami budete maximálně spokojení. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Konečně ubytování, kde se budete cítit skvěle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Rokycany

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Zabýváme se nabídkami s ubytováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Lehocký

Poskytujeme služby turistům. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Chcete-li se dozvědět o daném místě či památce více, od toho je tu naše průvodcovská služba. Průvodcovské služby Vám zajistí specializovaní průvodci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lordox, s.r.o.

Turisté ocení naše služby. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Využijte naši kvalitu služeb. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku