Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům (Hlavní město Praha)

Služby turistům Hlavní město Praha

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Služby turistům.

 

Služby turistům v okresech: Praha

Tipy: Německy, Anglicky, Francouzsky, Výlety, Ubytování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Turistika.cz, s.r.o.

Na naše služby turistům se můžete spolehnout. Služby turistům poskytujeme i v němčině. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andritz Hydro, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na poskytovaní služeb turistům. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Face UP, s.r.o.

Jsme firma, která poskytuje služby turistům. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Dostupné kvalitní služby pro turisty. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH TOURIST AGENCY, s.r.o.

Jsme nejlepší v oblasti poskytování služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Dvořáková, průvodce

Zajišťujeme služby turistům. Nabízíme průvodcovské služby historickými místy. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Pehe, průvodcovské služby

Pro turisty jsme připravili kvalitní služby. S námi se domluvíte i v němčině. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Dorozumíte se u nás i italsky. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rajprodeti.cz

S našimi službami turistům poznáte ty nejlepší památky. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Umíme výborně rusky. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky. Zajistíme vám zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reklama CZ, s.r.o.

Na požádání zajistíme služby turistům. U nás se německy domluvíte. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. Naše služby poskytujeme i zahraničním turistům, takže pokud mluvíte rusky, můžete se na nás obrátit. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senež, společnost s ručením omezeným

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Maximálně kvalitní služby turistům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wittmann Tours, spol. s r.o.

Pro zákazníky naší společnosti jsme připravili širokou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Využijte naše kvalitní služby turistům. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku