Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Služby pro lékaře

Nabízíme vám kompletní databázi firem a institucí zabývající se oblastí Služby pro lékaře. Získáte přehled o dostupných možnostech a konkurenci. Záruka profesionálů v oboru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Medicontact, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDIC plus, s.r.o.

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Součástí naší služby je komplexní poradenství. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galén - Symposion, s.r.o.

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Na konzultaci u nás se budete těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medixon, s.r.o.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Naši klienti oceňují individuální přístup. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obchodní společnost, s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Poskytujeme systematickou odbornou péči. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3Dim Laboratory, s.r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Revizenovak

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika AGEL

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Nabízíme zdravotní služby poskytované praktickými lékaři pro dospělé. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci. Obor všeobecné chirurgie se velice rychle rozvíjí, a proto se naši lékaři neustále vzdělávají. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3Dim Laboratory, s.r.o.

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALÉN - SYMPOSION, s.r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Garantujeme vám individuální přístup. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku