Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Softec, s.r.o.

Zařídíme pro Vás spolehlivé služby. Kvalitu Vám vždy rádi zajistíme. Jsme firma s velkými zkušenostmi při poskytování služeb pro Váš domov. Naše firma na služby pro domácnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Garantujeme Vám rychlé jednání. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. Svým klientům nabízíme prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prefin - refinancování půjček

Naše poskytované služby jsou vždy spolehlivé. Jsme seriozní firma, která poskytuje služby pro Vaši zahradu. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti se službami souvisejícími s bydlením. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Našim klientům zajistíme rychlé jednání. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BeGARDEN zahrady - návrhy a realizace zahrad

Zařídíme pro Vás spolehlivé služby. Našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní zboží. Naše zkušenosti na poli služeb pro dům, byt a zahradu jsou naší devizou. Nabízíme Vám rychlé jednání. Ochota je naší hlavní devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Běťák - Zahradní tvorba

Naše firma poskytuje velice spolehlivé služby v oblasti domů. Díky našim velkým zkušenostem Vám dokážeme pomoci s domácími pracemi. Serioznost je pro nás pojem. U nás najdete v první řadě kvalitu. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. Ochota je pro nás konkurenční výhoda..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování Macek - Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Jaroměř, Hronov, Jičín, Česká Skalice, Jaroměř, Dvůr Králové Nad Labem

Snadno pro Vás zajistíme spolehlivé služby. Zaměstnanci naší firmy na služby pro domácnost jsou ti nejochotnější z okolí. Jsme firma, která má velké zkušenosti v poskytování služeb pro Váš dům. Naše firma se zaměřuje na poskytování seriozních služeb pro Vaši domácnost. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Lopour - ns ZAHRADY

Na služby naší společnosti se můžete spolehnout. Poskytujeme služby v domácnosti na základě velkých zkušeností. Našim klientům zajistíme rychlé jednání. U nás najdete v první řadě kvalitu. Naše firma na služby pro domácnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Naše firma poskytuje velice seriozní služby pro Vaše bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GARD

Naše firma poskytuje velice spolehlivé služby v oblasti domů. Zaručujeme rychlé jednání. Naše firma má velké zkušenosti v oblasti poskytování služeb pro Vaši zahradu. U nás nakoupíte jen kvalitní zboží. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. Ochota je naší hlavní devizou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H.M.B. hodinový manžel Břeclav

U nás najdete pouze spolehlivé služby. V první řadě Vám poskytneme kvalitu. Nabízíme vám bohaté zkušenosti týkající se realizace bydlení. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost. Naše firma pro vás zajistí služby hodinového manžela.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Jirka

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti bydlení. Rychlé jednání Vám můžeme zajistit. Naše firma si zakládá na serioznosti nabízených služeb v oblasti zahrady. Nabízíme Vám vždy kvalitu. Jsme firma, jejíž vlastností při poskytování služeb pro domácnost je ochota. Specializujeme se poskytování zednických prací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Trutnov

Snadno pro Vás zajistíme spolehlivé služby. Pro své zákazníky máme v nabídce i možnost stěhování. Zaměřujeme se na zednické práce Naše firma se zabývá službami v oboru rizikového kácení. V rámci služeb pro dům, byt a zahradu se zabýváme se výškovými pracemi. Naše firma za vás vyřeší kompletní zahradnické práce. Jsme skutečnými odborníky na prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku