Nepřehlédněte
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

INTERIERY

Našim klientům zajistíme spolehlivé služby. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti. U nás si zakládáme na rychlém jednání. U nás najdete v první řadě kvalitu. Prodej nábytku je naší hlavní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Rojek - Elektro JOKER - opravy praček,myček,sušiček + elektroinstalace

Využijte nabídky spolehlivých služeb. Našim klientům zajišťujeme kvalitu. Jsme firmou, jejíž ochota v oblasti poskytování služeb pro domácnost, je samozřejmostí. Máme bohaté zkušenosti v oblasti poskytování služeb souvisejících s bydlením. Zakládáme si na serioznosti. U nás se setkáte s rychlým jednáním. Nabízíme prodej nábytku za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní servis - Realizace zahrad

Zajistěte si u nás spolehlivé služby. Nabízíme vám bohaté zkušenosti týkající se realizace bydlení. Garantujeme Vám kvalitu. U nás najdete především serioznost. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. Zaměstnanci naší firmy na služby pro domácnost jsou ti nejochotnější z okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Soják - infratopení

Našich spolehlivých služeb si zákazníci velmi cení. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. U nás najdete v první řadě kvalitu. Máme bohaté zkušenosti. Jsme firma, na jejíž seriozní služby se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování Macek - Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Jaroměř, Hronov, Jičín, Česká Skalice, Jaroměř, Dvůr Králové Nad Labem

Naše firma je poskytovatelem spolehlivých služeb. Rychlé jednání je u nás na prvním místě. Naše firma Vám nabízí seriozní služby pro dům i zahradu. Jsme firma, která má velké zkušenosti v poskytování služeb pro Váš dům. U nás najdete hlavně kvalitu. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horské Roubenky

Jsme společností poskytující pouze spolehlivé služby. U nás nakoupíte jen kvalitní zboží. Rychlé jednání Vám můžeme zaručit. Naše firma na služby pro domácnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Poskytujeme služby v domácnosti na základě velkých zkušeností. Serioznost je naší hlavní devizou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Schönbaum

U nás najdete pouze spolehlivé služby. Jsme seriozní firma, která poskytuje služby pro Vaši zahradu. Přicházíme za Vámi s kvalitou. Rychlé jednání je u nás na prvním místě. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. Máme bohaté zkušenosti v oblasti poskytování služeb souvisejících s bydlením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FENG SHUI PORADENSTVI - Mgr.Tania Morrison

Poskytujeme spolehlivé služby pro Vás dům, byt nebo zahradu. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. U nás najdete hlavně kvalitu. Serioznost je pro nás pojem. Využijte naše zkušenosti při řešení bytové otázky. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru služeb pro domácnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Mělník

Naši zákazníci na nás kladně hodnotí spolehlivost poskytovaných služeb. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost. Provedeme za vás kompletní výškové práce. Specializujeme se na provádění zahradnických prací. Svým klientům nabízíme prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Jičín

Sjednejte si u nás také spolehlivé služby. Poskytujeme i stěhování zakoupeného zboží. Zaměřujeme se na zednické práce Zaměřujeme se na rizikové kácení. Naše firma se specializuje na výškové práce. Využijte naší nabídky na kvalitní zahradnické práce. Jsme skutečnými odborníky na prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku