Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Služby pro dům, byt a zahradu v krajích:

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hetch, s.r.o.

Zajistíme pro Vás spolehlivé služby. Máme velké zkušenosti v poskytování služeb na pomoc v domácnosti. Garantujeme Vám rychlé jednání. Jsme firma, jejíž vlastností při poskytování služeb pro domácnost je ochota. Naše firma poskytuje velice seriozní služby pro Vaše bydlení. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRBY MORAVA s.r.o.

Našim klientům zajistíme spolehlivé služby. Kvalitu Vám vždy rádi zajistíme. Ochota je naší hlavní devizou. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. Naše rychlé jednání šetří váš čas. Máme velké zkušenosti v poskytování služeb na pomoc v domácnosti. Naší specializací je prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní servis - Realizace zahrad

Naše firma je Vám k dispozici se svými spolehlivými službami. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru služeb pro domácnost. Máme velké zkušenosti v poskytování služeb na pomoc v domácnosti. Jsme seriozní firma, která poskytuje služby pro Vaši zahradu. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu. Našim klientům zajistíme rychlé jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malování pokojů – Pavel Huňáček

Využijte možnosti spolehlivých služeb. U nás nakoupíte jen kvalitní zboží. Využijte naše zkušenosti při řešení bytové otázky. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Naše firma si zakládá na serioznosti nabízených služeb v oblasti zahrady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování Macek - Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Jaroměř, Hronov, Jičín, Česká Skalice, Jaroměř, Dvůr Králové Nad Labem

Nabízíme různé druhy spolehlivých služeb. Máme velké zkušenosti v poskytování služeb na pomoc v domácnosti. Naše firma si zakládá na serioznosti nabízených služeb v oblasti zahrady. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. Zaručujeme Vám kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architecture Design School v.o.s.

Využijte nabídky spolehlivých služeb. Rychlé jednání je u nás na prvním místě. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Nabízíme Vám vždy kvalitu. Svým klientům nabízíme prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOMATICKE-ZAVLAHY.COM

Svým klientům nabízíme spolehlivé služby. Využijte naše zkušenosti. Kvalitu Vám můžeme zaručit. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost. U nás najdete především serioznost. Garantujeme Vám rychlé jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABC Zahrady s.r.o.

Nabízíme různé druhy spolehlivých služeb. Naše firma na služby pro domácnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Naše seriozní služby Vám pomohou s domácími pracemi. Můžeme vám nabídnout dlouholeté zkušenosti. Kvalitu Vám vždy rádi zajistíme. Svým zákazníkům poskytujeme prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Beroun

Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitních služeb. Poskytujeme i stěhování zakoupeného zboží. Specializujeme se na kvalitní zednické práce. Naše firma se specializuje na rizikové kácení. Zaměřujeme se na výškové práce. Poskytneme Vám své služby v oblasti zahradnických prací. Zabýváme se prodejem veškerého nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady České Budějovice

Naše firma poskytuje velice spolehlivé služby v oblasti domů. Našim zákazníkům poskytujeme i stěhování. Využijte naší nabídky na zednické práce. Provádíme rizikové kácení. Vyřešíme za vás veškeré výškové práce. Specializujeme se na provádění zahradnických prací. Poskytujeme prodej nábytku za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku