Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MgA. Václav Kyselka, sochy

Naši odborníci Vám zajistí spolehlivé služby. U nás se setkáte s rychlým jednáním. U nás najdete především serioznost. Naše společnost na služby pro domácnost se vyznačuje velkou ochotou. Nabízíme Vám vždy kvalitu. Díky našim zkušenostem neuděláte při řešení bytové otázky žádnou chybu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Moučka

Našim klientům zajistíme spolehlivé služby. Našim klientům zajišťujeme rychlé jednání. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost. Našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní zboží. Jsme firma, která poskytuje seriozní služby pro Váš domov. Naše firma má velké zkušenosti v oblasti poskytování služeb pro Vaši zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ateliér Krásné interiéry

Rádi Vám poskytujeme spolehlivé služby. Přicházíme za Vámi s kvalitou. Na naše seriozní služby pro Váš domov se můžete spolehnout. Ochota je pro nás prioritou. Naše firma poskytuje služby pro Vaši zahradu, se kterými má velké zkušenosti. Rychlé jednání Vám zajistíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Zítko Střechy-zima

Využijte nabídky spolehlivých služeb. Kvalitu Vám můžeme zajistit. Využijte naše zkušenosti. Rychlé jednání Vám zajistíme. Naše firma na služby pro domácnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Služba hodinového manžela je naší specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Svatava Dvořáková

Nabízíme různé druhy spolehlivých služeb. Garantujeme Vám kvalitu. Využijte naše zkušenosti. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. Zaměstnanci naší firmy na služby pro domácnost jsou ti nejochotnější z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámečnictví PF - zámečnické práce

Našich spolehlivých služeb si zákazníci velmi cení. Díky našim zkušenostem neuděláte při řešení bytové otázky žádnou chybu. Rychlé jednání Vám můžeme zajistit. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu. Prodej nábytku je naší specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výkup nemovitostí - domů, bytů a pozemků

U naší firmy můžete využít spolehlivé služby v oblasti bydlení. Díky našim zkušenostem vám naši specialisté pomohou v otázkách bydlení. Zaručujeme rychlé jednání. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb pro domácnost. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ED porez - pořez kulatiny

Využijte spolehlivé služby naší společnosti. Díky našim zkušenostem vám naši specialisté pomohou v otázkách bydlení. Zaručujeme rychlé jednání. Ochota je naší předností. Jsme firma, která poskytuje seriozní služby pro Váš domov. V první řadě Vám poskytneme kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LesyParkyZahrady

Rádi Vám poskytujeme spolehlivé služby. Naše firma si zakládá na serioznosti nabízených služeb v oblasti zahrady. Přicházíme za Vámi s kvalitou. Rychlé jednání Vám můžeme zajistit. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže s domácími pracemi. Zaměřujeme se na rizikové kácení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Rakovník

Naše firma je Vám k dispozici se svými spolehlivými službami. Stěhování je jednou z námi nabízených služeb. Vyřešíme za vás kompletní zednické práce. Specializujeme se na rizikové kácení. Nabízíme výškové práce. Poskytneme Vám své služby v oblasti zahradnických prací. Naší specializací je prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku