Nepřehlédněte
 • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Služby péče o tělo

Služby péče o tělo

V našem kompletním katalogu organizací a firem, který pro vás připravil náš zkušený tým zaměstnanců, naleznete osvědčené odborníky na oblast Služby péče o tělo. Stačí si jen vybrat.

 

Tipy: Depilace, Ošetření ultrazvukem, Pedikúra, Manikúra, Lymfodrenáž, Kavitace, Liposukce, Permanentní prodlužování řas, Nastřelování naušnic, Trvalé odstranění chloupků, Permanentní make-up

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Jsem specialista pro zdravý životní styl. Zabývám se komplexní péčí o zákazníka, vytvářím jídelníčky a stravovací plány na míru dle analýzy tělesné skladby. Motivuji a učím klienta, jak a kde nakupovat, jak přemýšlet o jídle a také, a to je to hlavní, jak přemýšlet o sobě, jak se mít rád a jak se upřednostnit před každodenními povinnostmi a těžkostmi tohoto světa.
Nejdůležitější je pro mě důvěra a vztah se zákazníkem. Lidé mě vyhledávají také proto, že si u mě odpočinou, zpomalí a načerpají síly, získají nové, praktické poznatky z oblasti zdravé výživy, dnešních potravin a především vlastního těla. Důvěřujte, otevřete se a já vás provedu změnou za zdravějším a spokojenějším životem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

M Studio - masáže Praha, Reiter a Holasová

Čínské energetické masáže a poradenství v energetice podle TČM.

Nabízíme klasické masáže a praktikujeme i Dornovu metoda. Masážemi zbavujeme akutní bolesti a předcházíme vzniku chronických bolestí.
Nabízíme masáže, které dají vašemu tělu novou energii mládí, která se projeví v lepší ohebnosti a pružnosti vašeho těla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Marcela Hitmárová - kadeřnictví a obchodní činnost

Poskytuji kadeřnické služby na profesionální úrovni s komplexním servisem a důrazem na individuální péči. Pravidelná účast na vzdělávacích akcích mi umožňuje seznámit se s aktuálními poznatky o nových kadeřnických trendech a technikách, profesionálním poradenstvím, jakož i kompletním doporučením služeb a výrobků Wella.

Nabízím:

 • Poradenství
 • Střihání klasické či podle nejnovějších technik
 • Přeliv, barvení a odbarvování
 • Melírování nejenom klasické
 • Trvalá ondulace, zábaly
 • Narovnávání vlasů (WELLASTRATE)
 • Foukaná, vodová a ondulace
 • Společenské účesy
 • Svatební účesy
 • Styling bez hranic
 • Prodej vlasové kosmetiky
 • Prodej kartáčů a hřebenů

 

Pracovní doba dle objednávek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristýna Stinglová

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Rádi vám doporučíme správný typ výrobku pro vás v našem maloobchodu. Ty nejlepší služby vám poskytneme v našem kadeřnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Absolonová - kosmetika

U nás najdete ucelenou nabídku služeb určených pro péči o zdraví. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Vyzkoušejte přípravky sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. V našem maloobchodu si vyberete ze širokého sortimentu výrobků pro péči o tělo. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Jonák - Solárium

Rádi vám poskytneme kvalitní péči o vaše zdraví. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Využijte našeho kvalitního sortimentu k péči o tělo s velkoobchodními výhodami. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. V našem solárním studiu se budete cítit skvěle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Znamenáčková - Kadeřnictví Kamila

Naše firma pravidelně připravuje nabídku služeb určených pro péči o krásu. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Frimlová - kosmetika

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Urbánek Ivo -masáže

Nabízíme kvalitní služby týkající se péče o krásu. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Lacinová - Kadeřnictví Jana

U nás najdete ucelenou nabídku služeb určených pro péči o zdraví. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Ten nejlepší účes vám vytvoříme v našem kadeřnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku