Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Služby péče o tělo

Služby péče o tělo

V našem kompletním katalogu organizací a firem, který pro vás připravil náš zkušený tým zaměstnanců, naleznete osvědčené odborníky na oblast Služby péče o tělo. Stačí si jen vybrat.

 

Tipy: Depilace, Ošetření ultrazvukem, Pedikúra, Manikúra, Lymfodrenáž, Kavitace, Liposukce, Permanentní prodlužování řas, Nastřelování naušnic, Trvalé odstranění chloupků, Permanentní make-up

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Marcela Hitmárová - kadeřnictví a obchodní činnost

Poskytuji kadeřnické služby na profesionální úrovni s komplexním servisem a důrazem na individuální péči. Pravidelná účast na vzdělávacích akcích mi umožňuje seznámit se s aktuálními poznatky o nových kadeřnických trendech a technikách, profesionálním poradenstvím, jakož i kompletním doporučením služeb a výrobků Wella.

Nabízím:

 • Poradenství
 • Střihání klasické či podle nejnovějších technik
 • Přeliv, barvení a odbarvování
 • Melírování nejenom klasické
 • Trvalá ondulace, zábaly
 • Narovnávání vlasů (WELLASTRATE)
 • Foukaná, vodová a ondulace
 • Společenské účesy
 • Svatební účesy
 • Styling bez hranic
 • Prodej vlasové kosmetiky
 • Prodej kartáčů a hřebenů

 

Pracovní doba dle objednávek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

M Studio - masáže Praha, Reiter a Holasová

Čínské energetické masáže a poradenství v energetice podle TČM.

Nabízíme klasické masáže a praktikujeme i Dornovu metoda. Masážemi zbavujeme akutní bolesti a předcházíme vzniku chronických bolestí.
Nabízíme masáže, které dají vašemu tělu novou energii mládí, která se projeví v lepší ohebnosti a pružnosti vašeho těla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Dušková - Pánská kadeřnictví

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. Rádi vás přivítáme v našem maloobchodu pro sortiment přípravků péče o tělo. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Otevřeli jsme pro vás novou provozovnu našeho kadeřnictví. Rádi vás přivítáme v provozovně pánského kadeřnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Čermáková - Suchá pedikúra

Nabízíme kvalitní služby týkající se péče o krásu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Naše depilace je zárukou kvalitně odvedené práce. Naše masáže vás postaví na nohy. I vy oceníte pedikúru od nás. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. V nabídce našich služeb máme originální modeláž nehtů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasové studio La Monique

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Využijte našich služeb péče o tělo. Seznamte se s nabídkou služeb našeho kadeřnictví. Nabízíme kvalitní vlasovou kosmetiku ideální i pro vás a vaše potřeby. V našem salonu provádíme kadeřnické služby jako např. střihání, barvení či melírování. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedikérství

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. Vyzkoušejte přípravky sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Pomocí laserového ošetření intenzivně posílíme regeneraci vaší vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pánské a dětské kadeřnictví Věra Valnohová

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Seznamte se s nabídkou našich služeb. V našem velkoobchodě nabízíme sortiment péče o tělo za výhodnou cenu. Vyzkoušejte si kvalitu služeb našeho kadeřnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUDIO MODRÁ PASÁŽ - Jana Mikulíková

Využijte naší mimořádné nabídky na nabídku služeb pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Využijte naši nabídku na skvělou pedikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadeřnictvi HARMONIE - Miloslava Kopáčová

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Vyzkoušejte kvalitu služeb našeho kadeřnictví. Zastavte se na kvalitní sestřih v našem pánském kadeřnictví. Originální melíry od nás nikdo nepřehlédne. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babor kosmetika

Naše firma pravidelně připravuje nabídku služeb určených pro péči o krásu. Naše masáže vás postaví na nohy. Pedikúru od nás oceníte. Neváhejte a nechejte si udělat dokonalou manikúru u nás. Problém se ztuhlými klouby u nás vyřešíte parafínovými zábaly. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku