Nepřehlédněte
 • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Služby péče o tělo

Služby péče o tělo

V našem kompletním katalogu organizací a firem, který pro vás připravil náš zkušený tým zaměstnanců, naleznete osvědčené odborníky na oblast Služby péče o tělo. Stačí si jen vybrat.

 

Tipy: Depilace, Ošetření ultrazvukem, Pedikúra, Manikúra, Lymfodrenáž, Kavitace, Liposukce, Permanentní prodlužování řas, Nastřelování naušnic, Trvalé odstranění chloupků, Permanentní make-up

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

M Studio - masáže Praha, Reiter a Holasová

Čínské energetické masáže a poradenství v energetice podle TČM.

Nabízíme klasické masáže a praktikujeme i Dornovu metoda. Masážemi zbavujeme akutní bolesti a předcházíme vzniku chronických bolestí.
Nabízíme masáže, které dají vašemu tělu novou energii mládí, která se projeví v lepší ohebnosti a pružnosti vašeho těla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Jsem specialista pro zdravý životní styl. Zabývám se komplexní péčí o zákazníka, vytvářím jídelníčky a stravovací plány na míru dle analýzy tělesné skladby. Motivuji a učím klienta, jak a kde nakupovat, jak přemýšlet o jídle a také, a to je to hlavní, jak přemýšlet o sobě, jak se mít rád a jak se upřednostnit před každodenními povinnostmi a těžkostmi tohoto světa.
Nejdůležitější je pro mě důvěra a vztah se zákazníkem. Lidé mě vyhledávají také proto, že si u mě odpočinou, zpomalí a načerpají síly, získají nové, praktické poznatky z oblasti zdravé výživy, dnešních potravin a především vlastního těla. Důvěřujte, otevřete se a já vás provedu změnou za zdravějším a spokojenějším životem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Marcela Hitmárová - kadeřnictví a obchodní činnost

Poskytuji kadeřnické služby na profesionální úrovni s komplexním servisem a důrazem na individuální péči. Pravidelná účast na vzdělávacích akcích mi umožňuje seznámit se s aktuálními poznatky o nových kadeřnických trendech a technikách, profesionálním poradenstvím, jakož i kompletním doporučením služeb a výrobků Wella.

Nabízím:

 • Poradenství
 • Střihání klasické či podle nejnovějších technik
 • Přeliv, barvení a odbarvování
 • Melírování nejenom klasické
 • Trvalá ondulace, zábaly
 • Narovnávání vlasů (WELLASTRATE)
 • Foukaná, vodová a ondulace
 • Společenské účesy
 • Svatební účesy
 • Styling bez hranic
 • Prodej vlasové kosmetiky
 • Prodej kartáčů a hřebenů

 

Pracovní doba dle objednávek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solná jeskyně AK, s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Mášová, kosmetické služby

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Neváhejte a využijte barvení řas přímo u nás. Využijte depilaci od naší firmy. Náš salon se zaručuje správnou technikou barvení vlasů. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy. Odborně provádíme kosmetické ošetření pleti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nikola Valečková, MASÁŽNÍ SALON NIKÉ

Máme pro vás připraveny dostupné služby péče o zdraví. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Vytvoříme vám dokonalou manikúru. U nás si můžete prokrvit pokožku díky parafínovým zábalům. Relaxujte u naší antistresové masáže. Objednejte se u nás například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Jitka Shrbená-Solná jeskyně

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Zákazníkům můžeme nabídnout služby maloobchodu. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mariana Slavíková, kosmetický salon

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Seznamte se s bezkonkurenční nabídkou našeho maloobchodu. Objednejte si zboží z nabídky sortimentu péče o tělo v našem velkoobchodu. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriela Poláčková - Masážní salón

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Naší specializací jsou masáže. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solná jeskyně a kadeřnictví - Studio - NIKA

Naše firma pravidelně připravuje nabídku služeb určených pro péči o krásu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky. Děláme líčení také na svatby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku