Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby jídelního stravování

Služby jídelního stravování

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Služby jídelního stravování, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 

Tipy: Bezlepkové, Catering, Rozvoz, S družinou, Pro veřejnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Školní jídelna, stravování

Zabýváme se provozováním jídelny s profesionální obsluhou. Základem jídelníčku naší jídelny je pro vás připravená vyvážená a chutná strava. Naše jídelna nabízí stravu pouze z čerstvých surovin. Nabízíme zajištění kvalitních služeb jídelního stravování. Nabízíme své služby pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zařízení školního stravování

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Ochota pracovníků naší jídelny je pro nás důležitá. Naše jídelna připravuje pestrou a vyváženou stravu, která vám dodá energii na zbytek dne. V naší jídelně si můžete vybrat z mnoha chutných jídel. V naší jídelně očekávejte kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna - Školní kuchyně a jídelna Zbraslav

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. Jsme ochotni vám jídlo zabalit na cesty. Ochutnejte z naší nabídky vynikajících jídel. Naše pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Vychutnejte si také kvalitní nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín

Naše firma se zabývá provozováním jídelny. Naše služby spočívají v zajištění stravy během vaší cesty, rozvážejí je ochotní zaměstnanci. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. Naším zájmem je nabízet vyváženou stravu. Nabízíme zajištění kvalitních služeb jídelního stravování. Všechna námi poskytovaná jídla vaříme z kvalitních, čerstvých surovin. Pro studenty jsme v naší jídelně připravili moderní a rychlé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice - Školní jídelna

Provozujeme jídelnu s širokou nabídkou chutných pokrmů. V naší jídelně si můžete vybrat z mnoha chutných jídel. V naší jídelně se setkáte s ochotnými zaměstnanci. Kvalitní služby stravování jsou v naší firmě zaručeny. V naší jídelně rádi přivítáme i veřejnost. U nás připravujeme denně jídla pro studenty. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku večeří. Vychutnejte si naše dobré obědy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola živnostenská Sokolov - Školní jídelna

Naše firma nabízí celoroční provozování jídelny. Ochutnejte z naší nabídky vynikajících jídel. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy. V naší jídelně nabízíme zejména kvalitu služeb. U nás se nají hlavně studenti z blízkých škol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOŠ a SOU Hněvkovice

Provozujeme jídelnu s širokou nabídkou chutných pokrmů. Nabízíme čerstvá teplá jídla po celý den. Pyšníme se ochotou našich zaměstnanců. U nás vaříme zásadně z čerstvých surovin. Naše školní jídelna připravuje kvalitní pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Frýdlant.- Školní jídelna

Zabýváme se provozováním jídelny s profesionální obsluhou. Naším cílem je poskytovat vyváženou stravu. Naše firma garantuje užívání čerstvých surovin při výrobě jídel. Naše stravovací zařízení nabízí výdej jídla po celý den. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy. Pro nás je rozhodující kvalita poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice - Školní jídelna

Naší činností je provozování jídelny. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. V naší jídelně očekávejte ochotný personál. Nabízíme čerstvá teplá jídla po celý den. Nabízíme zajištění kvalitních služeb jídelního stravování. Základem jídelníčku naší jídelny je pro vás připravená vyvážená a chutná strava. Nabízíme své služby pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu, služeb a provozu hotelů Plzeň Školní jídelna

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Provozujeme jídelnu s nabídkou tradičních českých i mezinárodních jídel. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Naše jídelna pro vás vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy. Nacházíme se v blízkosti středních škol a proto je naše jídelna vhodná hlavně pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku