Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby jídelního stravování

Služby jídelního stravování

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Služby jídelního stravování, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 

Tipy: Bezlepkové, Catering, Rozvoz, S družinou, Pro veřejnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

JÍDELNY-KVĚCH-CHRÁST

Provozujeme jídelnu s širokou nabídkou chutných pokrmů. Naše stravovací zařízení vám poskytuje jídla po celý den. Čerstvé suroviny jsou základem stravy naší jídelny. Naše firma se zaměřuje na výrobu plnohodnotné a vyvážené stravy. V naší jídelně se setkáte s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Brno, Úvoz

Zabýváme se provozováním jídelny s profesionální obsluhou. Služby jídelního stravování poskytujeme pouze v plné kvalitě a komfortnosti. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Naše jídelna připravuje kvalitní a chutná jídla. V naší školní jídelně připravujeme kvalitní stravu. U nás si vychutnáte kvalitní obědy. Přijďte si pochutnat na našich dezertech. Pro studenty máme připravenou studenou i teplou kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ speciální, ZŠ speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice - Školní jídelna

Provozování jídelny je klíčový program naší firmy. Naše jídelna nabízí pestrou nabídku jídel. Jsme ochotni vám jídlo zabalit na cesty. Naše pokrmy jsou uvařeny pouze z čerstvých surovin. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. Nabízíme vám zdravé a vyvážené stravování v naší jídelně. Naše služby jsou poskytovány i pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna

Provozujeme kvalitní jídelnu, kde se vždy dobře najíte. Základem jídelníčku naší jídelny je pro vás připravená vyvážená a chutná strava. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. V naší jídelně se setkáte s ochotnými zaměstnanci. Kvalita našich firemních služeb jídelního stravování je vyhlášená. Nabídneme Vám dobré jídlo podle Vaší chuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou - Školní jídelna

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. Služby jídelního stravování poskytujeme pouze v plné kvalitě a komfortnosti. Nejen, že vám nabízíme různé cestovní služby, ale jsme ochotní vás i pohostit. Čerstvé suroviny z ověřených zdrojů jsou pro naši firmu zásadní. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla. Nacházíme se v blízkosti středních škol a proto je naše jídelna vhodná hlavně pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav pro mládež, Střední odborné učiliště a Učiliště

Specializujeme se na provoz jídelny. Naše pokrmy jsou uvařeny pouze z čerstvých surovin. Součástí služeb naší jídelny je ochota pracovníků. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Naše firma dbá na přípravu výživově vyváženého a chutného jídla. Služby naší jídelny jsou určeny i pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Chlumec nad Cidlinou

S provozováním jídelny má naše firma bohaté zkušenosti. Nabízíme Vám dobré jídlo dle Vašich představ. Naše jídelna dodržuje zásady nutričně vyvážené stravy při přípravě vašeho jídla. Naše kuchařky jsou ochotné vám připravit pokrm podle vaší chuti. Dále je možné zajistit stravování ve školní jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samostatná školní jídelna Česká Lípa

Naší činností je provozování jídelny. Naše stravovací zařízení nabízí výdej jídla po celý den. Naše firma nabízí kvalitní služby v oblasti jídelního stravování. V případě zájmu můžete využít služby naší školní jídelny. Přijďte si vybrat z nabídky kvalitních obědů. Naše jídelna slouží pro stravování studentů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biskupské gymnázium Skuteč - Školní jídelna

S provozováním jídelny má naše firma bohaté zkušenosti. Kvalitní služby stravování jsou v naší firmě zaručeny. Rádi Vám nabídneme dobré jídlo dle Vaší chuti. V naší jídelně připravujeme jídla podle menu, které obsahuje ideálně vyváženou stravu. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. K dispozici je také možnost stravování ve školní jídelně. Naše jídelna nabízí stravování pro děti a pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště stavební Plzeň Školní jídelna

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. Jsme ochotni vám jídlo zabalit na cesty. Naším zájmem je nabízet vyváženou stravu. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Nacházíme se v blízkosti středních škol a proto je naše jídelna vhodná hlavně pro studenty. Připravili jsme levné stravování pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku