Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby jídelního stravování

Služby jídelního stravování

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Služby jídelního stravování, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 

Tipy: Bezlepkové, Catering, Rozvoz, S družinou, Pro veřejnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek - Školní jídelna

Specializujeme se na provoz jídelny. Naše jídelna pro vás vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Naše firma zajišťuje služby kvalitního jídelního stravování. Naše jídelna dodržuje zásady nutričně vyvážené stravy při přípravě vašeho jídla. Naše kuchařky jsou ochotné vám připravit pokrm podle vaší chuti. V naší jídelně vaříme převážně pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Brno, Masarova

Provozujeme kvalitní jídelnu, kde se vždy dobře najíte. Naše jídelna nabízí pestrou nabídku jídel. V naší jídelně nabízíme chutné nápoje. S našimi svačinami si kupujete kvalitní produkt s výbornou chutí. K hlavnímu chodu vám nabízíme i výběr z několika polévek. Užijte si u nás výborné obědy. Pro studenty máme připravenou studenou i teplou kuchyni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště - Kovo Domažlice - Školní jídelna

Naše firma se zabývá provozováním jídelny. Nabízíme Vám dobré jídlo dle Vašich představ. Naše kuchařky jsou ochotné vám připravit pokrm podle vaší chuti. Naše jídelna pro vás vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Pro studenty jsme v naší jídelně připravili moderní a rychlé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna - Školní jídelna Praha 22

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. Naše jídelna pro vás vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Naše firma nabízí kvalitní služby v oblasti jídelního stravování. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Menu v naší jídelně je sestaveno z teplých i studených jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Snopek - Jídelna DM - SŠ Purkyňova

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. V naší jídelně nabízíme chutné nápoje. V našem stravovacím zařízení si na jídle pochutnáte po celý den. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla. Služby naší jídelny jsou vhodné i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrální školní jídelna Třebíč

Specializujeme se na provoz jídelny. Naše zařízení vám nabízí chutná jídla po celý den. Naše jídelna pro vás vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Naše firma se zaměřuje na výrobu plnohodnotné a vyvážené stravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Ostroměř

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Naše stravovací zařízení vám poskytuje jídla po celý den. V naší jídelně používáme pouze čerstvé suroviny. V naší jídelně očekávejte ochotný personál. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Nabízíme své služby pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium, Olomouc - Hejčín

Provozování jídelny je pro nás zábava. Pro nás je rozhodující kvalita poskytovaných služeb. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla. Máme velmi ochotné zaměstnance, kteří vám zajistí stravu během přepravy. Jelikož vaříme pro studenty, víme, že si mladí lidé u nás pochutnají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní gymnázium Plzeň - Školní jídelna

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. Naše stravovací zařízení vám poskytuje jídla po celý den. Služby jídelního stravování, které naše firma poskytuje, jsou založeny na kvalitě. Výživově vyvážená jídla vytvořená v naší jídelně vám dodají všechny potřebné a nezbytné živiny. Součástí služeb naší jídelny je ochota pracovníků. V naší školní jídelně připravujeme kvalitní stravu. Naše jídelna slouží pro stravování studentů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna - BUŘILOVÁ - Rumburk, s.r.o.

Provozování jídelny je klíčový program naší firmy. Menu v naší jídelně je sestaveno z teplých i studených jídel. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. V naší jídelně očekávejte ochotný personál. Nabízíme zajištění kvalitních služeb jídelního stravování. Vysoká kvalita čerstvých surovin používaných v naší jídelně je zárukou kvalitní stravy. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku