Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby jídelního stravování

Služby jídelního stravování

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Služby jídelního stravování, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 

Tipy: Bezlepkové, Catering, Rozvoz, S družinou, Pro veřejnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gymnázium Hladnov Slezská Ostrava

Provozování jídelny je naší hlavní činností. V naší jídelně vaříme z čerstvých surovin. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Prioritou naší firmy je zajištění kvalitních stravovacích služeb. Služby naší jídelny jsou vhodné i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Brno

Provozujeme oblíbenou jídelnu s velkým výběrem dobrého jídla i pití. Jsme ochotni vám jídlo zabalit na cesty. V naší jídelně připravujeme jídla podle menu, které obsahuje ideálně vyváženou stravu. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. V naší jídelně vaříme hlavně pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Mníšek pod Brdy

Provozování jídelny je pro nás zábava. Všechna jídla, které v naší jídelně produkujeme má vysokou kvalitu. V naší jídelně nabízíme zejména kvalitu služeb. Naše pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha - Školní jídelna

S provozováním jídelny má naše firma bohaté zkušenosti. V naší jídelně si můžete vybrat z mnoha chutných jídel. U nás si vychutnáte kvalitní obědy. Přijďte si pochutnat na večeři dle vašeho výběru. U nás se nají hlavně studenti z blízkých škol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Volyně, Školní 716

S provozováním jídelny má naše firma bohaté zkušenosti. Nabídka a kvalita našich jídel je zákazníky vysoce hodnocena. Pro nás je rozhodující kvalita poskytovaných služeb. V naší jídelně vaříme z čerstvých surovin. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Je možné využít služby naší školní jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adeva - školní jídelny, spol. s r.o.

Specializujeme se na provoz jídelny. Naše firma nabízí kvalitní služby v oblasti jídelního stravování. Naše firma garantuje užívání čerstvých surovin při výrobě jídel. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. V naší jídelně se setkáte s ochotnými zaměstnanci. Naše jídelna připravuje pestrou a vyváženou stravu, která vám dodá energii na zbytek dne. Všechna jídla, které v naší jídelně produkujeme má vysokou kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Hořice, Přemyslova 401

Provozujeme jídelnu s velkým výběrem dobrého jídla i pití. Podmínkou naší firmy je nabídka pouze kvalitních služeb v oblasti jídelního stravování. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Rádi Vám nabídneme dobré jídlo dle Vaší chuti. Vysoká kvalita čerstvých surovin používaných v naší jídelně je zárukou kvalitní stravy. Jelikož vaříme pro studenty, víme, že si mladí lidé u nás pochutnají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská Olomouc - Školní jídelna

Provozujeme jídelnu s širokou škálou kvalitních pokrmů. Nabídka a kvalita našich jídel je zákazníky vysoce hodnocena. Naše pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Máme velmi ochotné rozvozce,kteří jsou ochotni vám objednané jídlo dovézt až domů. Jelikož vaříme pro studenty, víme, že si mladí lidé u nás pochutnají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany

Naší činností je provozování jídelny. Ochutnejte z naší nabídky vynikajících jídel. V naší jídelně nabízíme chutné nápoje. Kvalitní služby stravování jsou v naší firmě zaručeny. Naše jídelna připravuje pestrou a vyváženou stravu, která vám dodá energii na zbytek dne. Naše firma garantuje užívání čerstvých surovin při výrobě jídel. V naší jídelně očekávejte ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Jiříkov

S provozováním jídelny má naše firma bohaté zkušenosti. Naše jídelna připravuje kvalitní a chutná jídla. V naší jídelně nabízíme chutné nápoje. Kvalitní služby stravování jsou v naší firmě zaručeny. Pro studenty připravujeme pravidelně jejich oblíbená jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku