Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Net-Games

Specializací naší firmy jsou informační technologie. Provozujeme maloobchod v oblasti počítačových a internetových služeb. Poskytujeme kvalitní služby ohledně prodeje počítačů a internetu. Vyzkoušejte kvalitu našich IT služeb. Naší prioritou je špičková tvorba kódu, programování webů a zakázkového softwaru. Jsme tím správným místem, pokud hledáte velkoobchod hardwaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRESENTE s.r.o.

Nabízíme vám odborný servis všeho, co se týká informačních technologií. Využijte také naší nabídky na prodej počítačového zboží. Vyzkoušejte naše maloobchodní služby. Rádi vám nabízíme zajištění programování dle vašich požadavků. Získejte s námi velkoobchodní cenové výhody počítačového zboží. S našimi kvalitními internetovými službami je většina zákazníků spokojena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kromolo comp., s.r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním internetových služeb. Naše firma prodává monitory, notebooky, síťové prvky, grafické karty i celé počítačové sestavy. Provozujeme velkoobchod s počítači a periferiemi. Na náš maloobchod se můžete spolehnout. Oslovte nás s poptávkou vámi požadovaných služeb. Rádi pro vás zajistíme odborné programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interlan, s.r.o.

Naše internetové služby jsou připraveny plně uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Obraťte se na nás s poptávkou služeb. Zajistíme hlasové služby přesně podle vašich představ. Věnujeme se také zřizování internetového připojení. Zařídíme hosting i pro vaši firmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DataExpert, s.r.o.

Zařídíme vám spolehlivý a kvalitní servis vašeho PC. Naše firma zabezpečuje kvalitní, rychlé a spolehlivé počítačové a internetové služby. U naší firmy nabízíme prodej počítačů a internetové služby. V oboru programování dosahuje naše firma nesporných úspěchů i díky tomu, že poskytujeme také další služby. V našem maloobchodu vás s radostí uvítají všichni naši zaměstnanci. Náš velkoobchod vám poskytne svou pestrou nabídku zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Najdislevu.cz

Naše firma vám zajistí profesionální správu v oblasti počítačů a internetu. Rychlý internetový prodej je naší doménou. Nakupujte v našem velkoobchodu. Svým klientům přinášíme maloobchodní prodej kvalitních produktů. Jsme odborníky na programování. Zajistíme vám komplexní internetové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prodám zvíře.cz

Poskytujeme spolehlivou správu v oblasti IT. Náš maloobchod dbá na spokojenost zákazníků. Prodej kvalitních značkových počítačů se stal hlavním zaměřením naším firmy. Zabýváme se programováním. Naše společnost poskytuje služby v oblasti počítačů a internetu. Dopřejte si pestrou nabídku zboží z našeho velkoobchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cenovýrádce.cz

Jsme profesionální servis počítačů. V oblasti internetových služeb se specializujeme na prodej. Přicházíme s maloobchodním prodejem počítačového zboží. Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem. Náš eshop dělá pro své zákazníky maximum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Brandt

Se službami našeho poradenství v oblasti počítačových a internetových služeb budete maximálně spokojeni. Naše společnost se zabývá poskytováním informačních technologií. Snažíme se o to, aby s našimi nabízenými internetovými službami byli zákazníci spokojeni. Provádíme redesign starších stránek a moderní webdesign i pro nové WWW stránky. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek. Postaráme se vám o tvorbu firemního loga. Dokážeme vám zajistit software dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Lehmannová - DTP studia

Pokud váš počítač přestává pracovat, jak má, obraťte se na náš servis, který poskytuje své služby i na dálku. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Vytváříme moderní webdesign. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Seznámíme vás s dynamickými stránkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku