Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Modeláž a manikůra

Nabídka kompletní péče o ruce od manikůry, masáží, zábalů, modeláže, lakování, zdobení a prodlužování nehtů. Poskytujeme zajímavé slevy a studentské slevy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Local Financial Group, s.r.o.

Nabízíme spolehlivou distribuci různých materiálů. Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenství v oblasti vydavatelství. Zajišťujeme veškeré služby spojené s redakční přípravou tiskovin. Využijte naši nabídku na polygrafickou výrobu. Zaměřujeme se také na kopírovací práce. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti rozmnožování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vachex.eu

V naší společnosti se specializujeme na výrobu strojů. Naše firma provádí návrhy a výrobu strojů. Naše firma se specializuje na zpracování návrhů a realizaci v oblasti strojírenství. Naše firma se zaměřuje na kvalitní výrobu a dodávku strojírenské techniky. Nabízíme vám konstrukční výpočty pro strojírenství. Pokud potřebujete využít projekty kompletních měřicích okruhů, jsme tu pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Loukota-jan@loukota.cz

Do našich služeb patří zajištění servisu v oblasti internetu a počítačů. Staráme se o správu všeho v oblasti počítačových a internetových služeb. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. V oblasti připojení k internetu jsme renomovanou společností. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ

Věnujeme se také zajištění odborných internetových služeb. V naší nabídce najdete kvalitní počítačové a internetové služby. Zajišťujeme prodej spolehlivých počítačových služeb. Zabýváme se internetovým prodejem velkoobchodního zboží. Jsme maloobchodní prodejci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Net-Games

Specializací naší firmy jsou informační technologie. Provozujeme maloobchod v oblasti počítačových a internetových služeb. Poskytujeme kvalitní služby ohledně prodeje počítačů a internetu. Vyzkoušejte kvalitu našich IT služeb. Naší prioritou je špičková tvorba kódu, programování webů a zakázkového softwaru. Jsme tím správným místem, pokud hledáte velkoobchod hardwaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRESENTE s.r.o.

Nabízíme vám odborný servis všeho, co se týká informačních technologií. Využijte také naší nabídky na prodej počítačového zboží. Vyzkoušejte naše maloobchodní služby. Rádi vám nabízíme zajištění programování dle vašich požadavků. Získejte s námi velkoobchodní cenové výhody počítačového zboží. S našimi kvalitními internetovými službami je většina zákazníků spokojena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kromolo comp., s.r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním internetových služeb. Naše firma prodává monitory, notebooky, síťové prvky, grafické karty i celé počítačové sestavy. Provozujeme velkoobchod s počítači a periferiemi. Na náš maloobchod se můžete spolehnout. Oslovte nás s poptávkou vámi požadovaných služeb. Rádi pro vás zajistíme odborné programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interlan, s.r.o.

Naše internetové služby jsou připraveny plně uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Obraťte se na nás s poptávkou služeb. Zajistíme hlasové služby přesně podle vašich představ. Věnujeme se také zřizování internetového připojení. Zařídíme hosting i pro vaši firmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DataExpert, s.r.o.

Zařídíme vám spolehlivý a kvalitní servis vašeho PC. Naše firma zabezpečuje kvalitní, rychlé a spolehlivé počítačové a internetové služby. U naší firmy nabízíme prodej počítačů a internetové služby. V oboru programování dosahuje naše firma nesporných úspěchů i díky tomu, že poskytujeme také další služby. V našem maloobchodu vás s radostí uvítají všichni naši zaměstnanci. Náš velkoobchod vám poskytne svou pestrou nabídku zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku