Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vilém Bauer

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Oblast stavebního dozoru je naše specializace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stafin projekty a stavby, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. K projekci používáme vysoce kvalitních plánů ve spolupráci s odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BC Real, a.s.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAVERNA TRADE, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HA & JI plus, spol. s r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Geo Bauer, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solné jeskyně EU, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TESMO, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Chcete-li zateplit fasádu, obraťte se na naše odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Avos Plzeň, spol. s r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Kovanda - Rodinné domy na klíč

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku