Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KOVO KLIMA, s.r.o.

Vyberte si z široké nabídky našich montáží. Naše kompletní nabídka služeb je vám plně k dispozici, využijte ji. V naší nabídce služeb najdete také opravy. Součástí naší nabídky je také kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hirman

Naše společnost poskytuje odborné montáže. Objednejte si u nás komplexní služby. Za kvalitou našich servisních prací si stojíme. Objednejte si u nás různé druhy oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Fryčová

Nabízíme vám možnost zakoupení dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. Nakupujte přípravky pro péči o tělo v našem velkoobchodu. Přinášíme vám oblíbenou pečující vlasovou kosmetiku. V našem salonu provádíme kadeřnické služby jako např. střihání, barvení či melírování. Náš melír dokonale změní vaši image.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonizační a regenerační centrum KONTAKTA, s.r.o.

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Seznamte se s bezkonkurenční nabídkou našeho maloobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Věnujeme se masážím. Zlepšete svůj zdravotní stav s naší reflexní masáží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Ottová - sauna

Využijte naší mimořádné nabídky na nabídku služeb pro péči o krásu. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. I vy si zamilujete naše masáže. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KuSka, s.r.o.

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Zajeďte do našeho maloobchodu a nakupte si u nás. Vyzkoušejte přípravky sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Bubeníčková

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Využijte naší nabídky na komplexní kadeřnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kollárová

V naší nabídce najdete také dárkové poukazy. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Nemáte-li zkušenosti s domácím barvením, svěřte se raději do našich zkušených rukou. Vaše staré melíry u nás přeměníme na nové a krásnější..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Fritzová

Naše dárkové poukazy můžete využít na celý sortiment služeb péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Využijte naší nabídky na komplexní kadeřnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Helena

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Otevřeli jsme pro vás novou provozovnu našeho kadeřnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku