Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rozvoz Plzeň - pizza, čína

Rozvoz pizzy v Plzni a dalších italských specialit zdarma. Dále vozíme čínské pokrmy a alkoholické i nealkoholické nápoje. Široká nabídka specialit, online objednávky. Černická 10, Plzeň, tel. 377 224 295, 777 266 887

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český metrologický institut

Jsme odborníky na různé výpočty. S našimi službami budete určitě spokojeni. Dejte na naše doporučení, ušetří vám čas. Nechte si od nás vypracovat odborný posudek. Konzultační činnost provádíme po předchozí domluvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ApliTax, s.r.o.

Využijte našich nabízených služeb v oblasti poradenství. Zprostředkujeme vám i účinnou propagaci. Nabízíme široké spektrum služeb spojených s přípravou a vydáním knih. Zaměřujeme se na vydávání literatury. Jako vydavatelství se zaměřujeme na výrobu tiskovin včetně brožur. V rámci vydavatelských služeb se zabýváme i redakční činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NetBrick, s.r.o.

Nabízíme vám možnost využít služeb našeho servisu. Jsme specialisty v oblasti technické podpory. Poskytneme vám správu v oblasti počítačových a internetových služeb. Využijte toho, že nabízíme prvotřídní počítačové a internetové služby. Rádi vám nabídneme hosting na našem serveru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Sinkule - RSC Computer

Zabýváme se především servisem a opravami IT techniky. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Vytváříme i dynamické stránky. Přinášíme vám také služby v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Internet kavárna Aréna

Našim klientům nabízíme správu. Poskytujeme špičkový hardware za velkoobchodní ceny. Pomůžeme vám také s programováním. Zaměřujeme se na prodej počítačových a internetových služeb. Zabýváme se službami v oblasti počítačů a internetu. Věnujeme se prodeji v segmentu maloobchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

First IT, s.r.o.

Náš servis vám zaručeně poskytne pomocnou ruku v oblasti počítačových a internetových služeb. Specializujeme se na správu počítačových a internetových služeb. Na našich stránkách se věnujeme internetovým službám. Navštivte náš maloobchod počítačových a internetových služeb. Umožňujeme klientům dostat hosting na míru. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Carpatia Services, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti IT správy. Jsme jedničky při poskytování počítačových služeb. Náš maloobchod prodává značkovou techniku. Věnujeme se prodeji rozličné výpočetní techniky a elektroniky za velkoobchodní ceny. Jsme specialisty na programování. Pro své zákazníky také nabízíme prodej počítačového zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IPnet

Zajišťujeme dodávku internetových služeb do domácností i firem. V našem velkoobchodě pořídíte vše. V oboru prodej počítačů a internetových služeb jsme schopni poskytnout skvělé podmínky. Zajišťujeme také programování ve vysoké kvalitě. Poskytujeme také kvalitní služby v oblasti internetového připojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Internet 7DTECH s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme také odbornou správu počítačové sítě. Jsme zprostředkovatelé počítačových a internetových služeb. Využijte výhodných cen našeho maloobchodu s počítačovým zbožím. Zveme vás do své prodejny s výpočetní technikou a elektronikou všeho druhu. Můžete se na nás spolehnout v oblasti kvalitního programování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku