Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BONA FIDE Plzeň, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InterCora spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma zajišťuje výstavbu. Mezi hlavní činnosti naší firmy, kterými se zabýváme, je výstavba bytů. Máme spoustu zkušeností s projektovou dokumentací. Specializujeme se na správu nemovitostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SILBA, s.r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SILNICE CHMELÍŘ, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA plus MW, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše společnost nabízí výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVBY ČESKO, s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Macháček - Rodinné domy na klíč

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zednickými pracemi. Zrealizujeme pro vás obkladačské práce v menším i větším rozsahu. Jsme profesionálové na instalace ve stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Perica Mihaljevič - Sádromontáže

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sádrokartony - Pavel Piškule

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Nabízíme také službu montáže. K našim službám patří také zavedení instalací při výstavbě a rekonstrukci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku