Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivana Müllerová - nehtové studio

Máme pro vás připraveny dostupné služby péče o zdraví. Využijte kompletní nabídky služeb našeho kadeřnictví. Naši pedikúru si zamilujete. Nechejte si u nás udělat skvělou manikúru. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Drápalová

U nás můžete uplatnit také dárkové poukazy. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Využijte výhodné nabídky našeho maloobchodu. Poskytujeme kvalitní modeláže nehtů za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Runtová

U nás najdete ucelenou nabídku služeb určených pro péči o zdraví. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Zabýváme se masážemi. Do pedikúry od nás se zamilujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Matějka- Solário

U nás vám nabídneme dostupnou a kvalitní péči o vaše zdraví. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solarium Havana

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JANÁK BROS., spol. s r.o.

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Vyzkoušejte služby našeho centra. Zaměřujeme se na sestavování denního menu. Využijte nabídku jídel v naší restauraci. Neváhejte se spolehnout na náš catering. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Ozdobíme vaši slavnost krásnými dekoracemi. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denisa Vaňová- Jídelní stravování

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zabýváme se vedením jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HURPEZ, s.r.o.

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Zaručujeme vám spokojenost s jídly v naší jídelně. Nechte si od nás rozvézt jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Jeníčková - pořádání rautů

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Navrhneme vám také pěkné logo. Jsme jedničkou v oblasti cateringu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABCenter

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. S ochotou pro vás zařídíme také prostory pro společenské události. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Se službami, které nabízíme v našem centru, budete spokojeni. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku