Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AB - Data, s.r.o.

Zařídíme pro vás i prvotřídní internetové služby. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivého prodeje. Využijte naší nabídky programování. Zajišťujeme maloobchodní prodej specifických výrobků ze sféry výpočetní techniky. Počítačové a internetové služby od nás jsou plně profesionální. U nás zakoupíte výpočetní techniku a elektroniku za velkoobchodní cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Comnet system, s.r.o.

U nás se dočkáte kvalitního poradenství v oblasti počítačových a internetových služeb. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Pracujeme i se statickými stránkami. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANECT, a.s.

Poradenství je jednou ze služeb, které naše společnost poskytuje svým klientům. Poskytujeme také výhodné služby v oblasti informačních technologií. Naše správa IT sítí pro vás nalezne ideální řešení počítačové sítě. Prodej počítačů a internetových služeb v naší firmě stále roste, což dokládá spokojenost našich zákazníků se sortimentem, který nabízí náš velkoobchod. Jsme ti praví na počítačové a internetové služby. Rádi se s vámi setkáme v našem maloobchodu. Vyznáme se v programování, které je naší hlavní pracovní náplní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AG COM, a.s.

Staráme se o servis zaměřený na počítačové a internetové služby. Pokud si nevíte s vaším počítačem rady, rádi vám poskytneme službu správy počítače a sítě. Specializujeme se na programování. Věnujeme se maloobchodnímu prodeji v oblasti výpočetní techniky. V našem velkoobchodě zajišťujeme kompletní prodejní servis. Prodáváme nejlepší počítačové a internetové služby pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Lenka Vybíralová

Správou vašich počítačů a sítě v běžném provozu zajistíme plynulý chod vaší firmy. Věnujeme se také velkoobchodnímu prodeji počítačové techniky. Již řadu let provozujeme prodej počítačů. Vyberte si z naší kompletní nabídky služeb. S naším maloobchodem působíme na trhu s výpočetní technikou. Mezi námi nabízené služby patří programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Štěpán - Poskytovatelé bezdrátového připojení k internetu

Orientujeme se na kvalitní servis zaměřený na počítačové a internetové služby. Zaměřujeme se na poskytování služeb na úrovni. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. V naší nabídce je také zřizování internetového připojení. Zajistíme vám nové statické stránky. Zaměřujeme se i na dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Václav - Provozovatel internetového obsahu

Využijte naši technickou podporu při problémech s počítačovými či internetovými službami. Využijte našich zkušeností s prodejem. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Našim zákazníkům poskytujeme webdesign vysoké úrovně. Zabýváme se také tvorbou statických stránek. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InMeteo, s.r.o.

U nás se dočkáte kvalitního poradenství v oblasti počítačových a internetových služeb. Vedeme velkoobchod s výpočetní technikou a doplňkovým zbožím. Prodáme vám výhodně naše počítačové a internetové služby. Provozujeme maloobchod ve kterém pohodlně nakoupíte. V oblasti internetových služeb jsme renomovanou společností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIP-PRACE.cz

Sjednejte si u nás také internetové služby. Zabýváme se internetovým prodejem velkoobchodního zboží. Jsme firma, která se specializuje na počítačové a internetové služby. Prodáváme kvalitní značkové počítače, doplňky a komponenty. Naše maloobchodní služby jsou spolehlivé. Jsme specialisty na programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Net Vision, s.r.o.

Neváhejte se na nás obrátit v případě technické podpory. Jsme zavedeným maloobchodníkem v oblasti počítačových a internetových služeb. Zabýváme se prodejem a servisem počítačů, notebooků a síťových prvků. Využijte naši nabídku počítačových služeb. Jsme zavedeným velkoobchodníkem v oblasti počítačových a internetových služeb. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku