Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dita Bezděková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Ten nejlepší účes vám vytvoříme v našem kadeřnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sauna Privat-Sauna

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sylva Zahradníková - solná jeskyně

Naše firma pro vás pravidelně připravuje nabídku profesionálních služeb pro péči o krásu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vakešová

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Rádi vám doporučíme správný typ výrobku pro vás v našem maloobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Nabízíme také odborné konzultace týkající se líčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hair Studio Dragon Fantasy

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Využijte našeho kvalitního sortimentu pro péči o tělo za velkoobchodní ceny. Nabízíme také odborné konzultace týkající se líčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kollárová

U nás vám nabídneme dostupnou a kvalitní péči o vaše zdraví. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. K barvení používáme prostředky velmi šetrné k vašim vlasům. U nás zajistíme, že i vaše melírované vlasy budou zdravé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Saláková

U nás najdete ucelený sortiment služeb určených pro péči o vaše tělo. Naše barvení řas je opravdu kvalitní a dlouhotrvající. U nás vám provedeme také depilaci. Provádíme kvalitní manikúru. Při barvení nepoškozujeme vlasy žádnými drastickými přípravky. Vaše ruce u nás mohou získat mladistvý vzhled díky parafínovým zábalům. Naši odbornou aplikaci zábalu si oblíbíte. Při líčení používáme kvalitní značková líčidla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislava Hausnerová - nehtové studio

Naše firma nabízí svým zákazníků tu nejlepší péči o zdraví. Rádi vás přivítáme v našem maloobchodu pro sortiment přípravků péče o tělo. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Vovsová - nehtové studio

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Využijte náš prodej vybraného sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AROMATICA SALON

U nás můžete uplatnit také dárkové poukazy. Provádíme masáže. Pedikúru od nás oceníte. Naší specializací je kosmetické ošetření. Naší specializací je aromaterapie. Regenerujte u nás například při zábalu. Nabízíme také odborné konzultace týkající se líčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku