Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ITOS - stavby, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Říha- Suché stavebnictví

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma nabízí provedení oprav. Poskytujeme i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GREEN KOVO, společnost s ručením omezeným

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Mimo jiné nabízíme službu výroby. Mezi naší hlavní činnost patří zemní práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Altel Czech, s.r.o.

Zabýváme se připojením k internetu. Jsme firma, která se věnuje komunikačním systémům. Specializací naší firmy jsou IT služby. Náš velkoobchod prodává různé druhy telekomunikačního zařízení. Náš telekomunikační maloobchod nabízí různé zboží. Pro své zákazníky máme připraveny i magnetické karty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EMONA KRONI s.r.o.

Zajistíme vám zkušené zaměstnance. Vyberte si u nás pracovní místo, kde budete spokojeni. Nabízíme jedinečné pracovní příležitosti v oblasti výroby. Začněte pracovat u naší firmy na vybrané pracovní úvazky. Naše pracovní agentura vám ráda zprostředkuje služby na trhu práce. Naše agentura vám zajistí odpovídající personál. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů. Rádi vám zprostředkujeme brigády u nejlepších zaměstnavatelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mária Dančová

Zajistíme vám uplatnění na trhu práce. U nás najdete vhodné zaměstnání. Neotálejte s využitím naší nabídky volného pracovního místa v maloobchodu. Zajistíme vám příhodné pracovní místo v oboru stavebnictví. Naši specialisté vám vyhledají kvalifikovaný personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.F.KONTAKT PLZEŇ s.r.o.

Nabízíme služby pro zaměstnavatele. Nabízíme komplexní služby v oblasti zprostředkování práce. Naše pracovní agentura se specializuje na problematiku trhu práce. Poradíme vám s výběrem kvalifikovaných pracovníků pro střední management.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nabrigadu.cz

Naší specializací v rámci trhu práce je zajišťování vhodných zaměstnanců. V oblasti administrativy využívá našich služeb vyhledávání zaměstnanců mnoho firem. Naši službu zprostředkování práce využilo již mnoho spokojených zákazníků. Neotálejte s využitím naší nabídky volného pracovního místa v oblasti zdravotnictví. Získejte u nás své vysněné zaměstnání. V rámci trhu práce se specializujeme na poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R People, s.r.o.

Postaráme se vám o zajištění zkušených zaměstnanců. Využijte našeho doporučení vhodného zaměstnavatele. Vybereme vám zaměstnání podle vašich představ. Využijte námi nabízenou pracovní příležitost ve výrobě. Získejte u nás vhodné pracovní místo v oblasti maloobchodu. Hledáme nové pracovníky v oblasti administrativy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní asociace studentů ekonomie a řízení AIESEC Česká republika

Hledáme vhodné kandidáty pro různé zaměstnavatele. Zajistíme vám seriózní zaměstnání. Věnujeme se nabídce volných pracovních míst v oboru stavebnictví. Využijte námi nabízenou pracovní příležitost. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku pracovních příležitostí ve výrobě. Nabízíme volná místa v průmyslovém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku