Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Semináře pro zdravotní sestry a pomáhající profese

Převážně se specializujeme na služby v různých oblastech. Kurzy jsou u nás určeny pro každého. U nás jsou školení na profesionální úrovni. Zajišťujeme stálé hodiny přípravy na zkoušky. Kurzy organizujeme v různých délkách. Nabízíme vám i pravidelné přednášky. Specializujeme se na kvalitní kurzy pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AFSERVIS - René Němec

Opravy, servis, montáž a připojení domácích spotřebičů, plyn, elektro - sporáky, pračky, myčky, trouby, odsavače, kotle, ohřívače vody, karmy, topidla (mora, fagor, gorenje, electrolux, zanussi, goddess, karma, dakon, protherm, tatramat, dražice) prodej spotřebičů, náhradních dílů a příslušenství

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňský rozhled

S naší společností na tisk budete spokojeni. Poskytujeme komplexní služby související s výrobou brožur a dalších tiskovin. Zabýváme se poskytováním komplexních vydavatelských služeb. Zprostředkujeme vám i účinnou propagaci. V našem grafickém studiu vám ochotně vyřídíme vaši objednávku. Využijte našich služeb týkajících se letáků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SmartMotion, s.r.o.

Naše společnost vyrábí stroje na základě požadavků zákazníků. Mezi naše hlavní priority patří profesionální výroba ve strojírenství. Naše společnost má velké zkušenosti v oboru strojírenské výroby. Naše společnost nabízí služby v oblasti zpracování ve strojírenství. Naše firma se specializuje na strojírenskou techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Křen - Instalace, správa a servis sítí

Provádíme odborný servis počítačů. Naše firma poskytuje správu počítačů a internetu. Prodáváme počítače a jejich doplňky. Poskytujeme profesionální služby v oblasti IT služeb. Našemu maloobchodu s počítačovými službami záleží na každém zákazníkovi. Zaobíráme se vývojem softwaru a programováním dle zadání klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KODA CZ, s.r.o.

Jsme oborníky na správu počítačových služeb. Nabízíme vám i možnost odborného programování. Prodej počítačového zboží je jednou z námi nabízených služeb. Kamenný maloobchod, který provozujeme, se zabývá prodejem výpočetní techniky a příslušenství. Počítačové zboží hravě seženete i v našem velkoobchodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Cibulka

S poskytováním servisu máme zkušenosti. V našem maloobchodu nakoupíte snadno a rychle. Poskytujeme prodej počítačů a veškeré internetové služby. Vyzkoušejte naše služby v oblasti programování. Poskytování kvalitních internetových služeb je pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lukáš Hradecký

Nabízíme opravy a servis Vaší PC techniky a příslušenství. Provozujeme IT služby. Provozujeme maloobchod. Zaměřujeme se na dovoz a velkoobchodní prodej informačních technologií. Dbáme na kvalitu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A and B společnost pro poradenství a.s.

Servis je jednou z oblastí, kterými se naše firma zabývá. Soustředíme se na prodej vybrané výpočetní techniky. Rádi vám také nabídneme počítačové produkty v našem velkoobchodě. Jsme specialisté na programování. Naše firma garantuje kvalitu dodávaných služeb. Využívejte služeb našeho maloobchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezdrátová síť ChvalNet

U nás servis počítačů provádějí zkušení odborníci. Nabízíme IT služby. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. S naším připojením k internetu budete spokojeni. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Vytváříme i dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku