Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Personální agentura práce Advantage Consulting, s.r.o.

Zajistíme vám zkušené zaměstnance. Nabízíme kvalitní zprostředkování práce. Věnujeme se poradenství v oblasti trhu práce. Využijte našich zkušeností s výběrem personálu. Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání pro všechny profese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální centrum profesního vzdělávání - Ludmila Matějková

Zajišťujeme různé podnikatelské služby. Hledáme zaměstnance pro volná maloobchodní místa. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku zaměstnání v oblasti velkoobchodu. V oboru zdravotnictví jsme poskytli vhodné pracovní místo již mnoha spokojeným zákazníkům. Hledáme zaměstnance pro naše volná pracovní místa. Využijte námi nabízené zaměstnání. Vybíráme vhodné kandidáty na naše volné pracovní pozice v průmyslu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SaJ, a.s.

Naše společnost vám provede profesionální úklid. V naší nabídce najdete také údržbu. Naše firma poskytuje kvalitní opravy. Naše firma vám poskytne veškeré úklidové práce. Spolehněte se na naše průmyslové čištění. Využijte naši maloobchodní nabídku. Naší specializací je údržba zeleně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Bogner

Specializujeme se na úklid. Neváhejte a využijte nabídku našeho velkoobchodu. S naším maloobchodem budete nadmíru spokojeni. Spolehněte se na naše služby. Věnujeme se profesionální údržbě. Specializujeme se na opravy všeho druhu. Poskytneme vám kvalitní dokončovací stavební práce. Poskytneme vám specializované stavební činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D.I. SEVEN, a.s.

S naším úklidem budete maximálně spokojení. Spolehněte se na naši údržbu. Máme pro vás maloobchodní nabídku. U nás se dočkáte opravdu spolehlivé opravy. Spolehněte se na naše služby a na náš jednorázový úklid.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intertrade PTA, s.r.o.- Čistírna a prádelna

Na naše čistění se můžete spolehnout. Pomůžeme vám v oblasti údržby. Pro naši firmu není žádná oprava problém. Na naše průmyslové čištění se můžete spolehnout. Specializujeme se na úklidové práce. Poskytneme vám ty nejlepší služby v oblasti úklidu a čištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Koukolík - Úklidová firma K

Naše firma se specializuje na čistění potřebných předmětů a prostor. I vy oceníte naše služby. Naše firma poskytuje průmyslové čištění. Zajistíme vám v rámci našich služeb také všeobecný úklid. S naší maloobchodní nabídkou budete maximálně spokojeni. Poskytujeme čištění koberců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Otcová- Úklid bytových prostor

Na náš úklid se můžete spolehnout. Věnujeme se profesionální údržbě. Využívejte také spolehlivých služeb našeho maloobchodu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti úklidu a čištění. Zajistíme vám úklidové práce. Specializujeme se na opravy všeho druhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Družstvo HLS, výrobní družstvo Plzeň

Věnujeme se úklidu. Poskytneme vám profesionální čistění. Poskytujeme úklidové služby. Naše firma poskytuje kvalitní služby v oblasti úklidu a čištění. Zajistíme vám průmyslové čištění. K dispozici jsou vám služby našeho maloobchodu. Poskytujeme čištění koberců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GSA servis, s.r.o.

Naše společnost vám provede profesionální úklid. Všeobecný úklid od naší firmy oceníte. Poskytujeme průmyslové čištění. Provozujeme také rozsáhlý maloobchod se skvělými cenami zboží. Nabízíme úklidové práce. Náš spolehlivý velkoobchod je vám k dispozici. Nabízíme vám jednorázový úklid..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku