Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gastro U2K, s.r.o.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. V naší jídelně si jistě pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeská univerzita v Plzni

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Poskytujeme zápůjčky. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIDLO-FLORA.CZ

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Sežente u nás party stany. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Přijďte si vychutnat večeři do naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominika Kopecká - hlídání dětí

Zabýváme se organizací společenských akcí. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Naše nabídka zahrnuje party stany. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladivoj Havlíček - Trigon Gallery

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzenecká železnice- Muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Flachs - Společenské agentury

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psí chůvička.cz

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Plzeň

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Provozujeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Služeb naší posilovny využívá mnoho spokojených zákazníků. Jsme odborníci na sestavování tréninků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Čechura - BOOTCAMPS

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Využijte našeho poradenství ve všech oblastech sportu. Vyzkoušejte náš kvalitní sportovní trénink..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku