Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZSE, s.r.o.

Zapůjčujeme výhodně pro vás. Jsme odborníky s dlouholetou praxí v oblasti montáží. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. Jedině s naším kvalitním a rychlým servisem budete spokojeni. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o

Se zapůjčením se obraťte na nás. Naše půjčovna je pro každého. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby. Nabízíme profesionální přístup v oblasti údržby. Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáží. Nabízíme široký sortiment stavební techniky k pronájmu. Vše potřebné pro vaši zahradu si můžete vybrat z naší zahradní techniky, kterou půjčujeme. Zaměřujeme se na půjčování závěsných lávek dle vašeho výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plošiny - Osvětlení spol. s r. o.

Specializujeme se na půjčování potřeb zimních sportů za nízkou cenu. Zaměřujeme se na kvalitní stavební techniku, kterou půjčujeme. Jsme dlouholetými a spolehlivými poskytovateli zahradní techniky k pronájmu. Potřebujete-li něco odvézt, pronajměte si přívěsný vozík od nás. Velkou nabídku žebříků k zapůjčení najdete u nás. Nabízíme rychlé a solidní jednání v pronájmu párty stanu. U nás si můžete pronajmout závěsnou lávku dle potřeby. Jedině s našimi rafty zažijete krásné vodácké okamžiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kvídera - Q Music

Nabízíme pronájem na delší i kratší dobu. Zabýváme se bohatým sortimentem služeb. Pro firmy i soukromé osoby nabízíme kvalitní údržbu. Zaměřujeme se na rychlé provádění montáží. Provádíme rychlý a kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Šollar

Chybí-li vám něco z potřeb pro váš zimní sport, navštivte naší půjčovnu. Nabízíme široký sortiment stavební techniky k pronájmu. Pronajímáme velký výběr zahradní techniky. Zaměřujeme se na půjčování přívěsných vozíků s pravidelným servisem. Kvalitní žebříky si můžete zapůjčit u nás. U nás si můžete vybrat k pronájmu stan pro vaši párty. Půjčujeme závěsné lávky zaručené kvality. Půjčujeme rafty různých druhů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Miklovičová - ORCHIDEA

V naší půjčovně nabízíme nepřeberné množství potřeb pro zimní sporty. Zapůjčení se solidním jednáním naleznete u nás. Naše půjčovna nabízí skvělé ceny. Pro vodní sporty nabízíme rafty různých druhů. Krátkodobý i dlouhodobý pronájem závěsných lávek je součástí našich služeb. Nabízíme k pronájmu kvalitní párty stany pro firmy i soukromníky. Poskytujeme žebříky různého provedení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení přívěsného vozíku za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Jánský - Plaw

Nabízíme pronájem za výhodnou cenu. Zabýváme se rychlými službami s individuálním přístupem. Zaměřujeme se na rychlé provádění montáží. Za přijatelnou cenu vám provedeme potřebnou údržbu. Provádíme rychlý a kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABROX PLZEŇ, s.r.o.

Bezpečný provoz a solidní jednání je v naší nabídce. Ručíme za kvalitu námi prováděných služeb. Za kvalitu námi prováděného servisu ručíme. Ručíme za kvalitně provedenou údržbu. K naší nabídce služeb patří prvotřídní montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A-PLUTO, s.r.o.

Součástí našich služeb je i údržba pyrotechnického zboží. Naše firma zajišťuje pyrotechnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denis Čišič

Naše firma je schopna vám zajistit zprostředkovatelskou činnost v oblasti obchodu a služeb. Na vaši žádost zpracujeme i odborné studie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku