Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Riegerová - krejčovství

Ještě jste se o tom nedozvěděli? Specializujeme se i na návrhářství. V našem krejčovství vám vše splníme. Zaměřujeme se i na prodej doplňků. Poskytneme vám opravdu kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prime Time Production, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na záznamovou činnost v mediálních službách. Mezi naše služby patří komunikace s médii. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Pokud máte nějaký námět pro natočení reportáže, kontaktujte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiss ProTon, s.r.o.

Mezi jednu z nejvyhledávanějších služeb naší firmy patří reklamní činnost. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Zajišťujeme festivaly po technické stránce. Díky nám budete mít možnost sledovat vysílání nebo jeho vybranou část v dostatečném rozsahu a kvalitě. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kolouch,videozáznamy

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Dopravu na místo určení realizujeme s dostatečným časovým předstihem. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Office Projekt

Poradenstvím se zabýváme řadu let, proto neváhejte využít naše služby. Nabízíme vám tisk veškerých tiskovin. Prodej vám poskytneme na nejvyšší úrovni, využijte naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koda CZ, s.r.o.

Objednejte si u nás propagační předměty za skvělou cenu. Polygrafické služby, které nabízíme, vás mile překvapí svou kvalitou. Využijte u nás možnosti výhodného prodeje. Naše cena za tisk vás ohromí. Právě nyní vám za výjimečnou cenu nabízíme skvělé návrhy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vydavatelství Václav Kuna, s.r.o.

Nabízíme vám poradenství v oblasti polygrafických služeb. Nabízíme vám ty nejkvalitnější polygrafické služby. Tisk vám nabízíme levně a kvalitně. V kalkulacích jsme odborníci, přijďte se o tom přesvědčit. Obraťte se na nás a využijte naše komplexní služby včetně realizace. Využijte od nás služeb prodeje za jedinečné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUMAS Plzeň, s.r.o.

Bez problému si poradíme s každou renovací. V rámci povrchových úprav vám poskytneme to nejlepší poradenství. Na úpravy jsme specialisté. V oblasti povrchových úprav nabízíme ty nejlepší služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEMEX - ivp, s.r.o.

Specializujeme se na povrchové úpravy. Přenechejte veškeré úpravy na nás. Upravíme vám různé povrchy také pískováním. Tryskáním upravujeme různé povrchy. Věnujeme se lakování různými barvami. Jsme specialisté na zinkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SET PROJEKT, spol. s r.o.

Poskytujeme vám jen pestré a rozmanité služby. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naše projektové práce na vysoké úrovni. Naše nabídka zahrnuje ucelené zpracování. Naši nabídku jsme rozšířili i o průzkum. Naši zaměstnanci zajišťují důkladnou analýzu. Naše společnost se zabývá i zprostředkováním služeb. Naše společnost se soustřeďuje i na projektové studie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku