Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EQS, spol. s r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Organizujeme veřejné závody a soutěže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kalikovský mlýn - Restaurace- Squash a ricochet - Bowlingové centrum

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme nepřeberné množství výletů. Vřele doporučujeme využít našich služeb zaměřených na provádění masáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Potápěčský klub Marlin - Plzeň

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní bowlingový klub Alfa

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky našeho velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dámský handballový club Plzeň

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Judoclub Plzeň

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Nabízíme prodej sportovního zboží. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gedosta, spol. s r.o.- Generální dodavatelé staveb

Vyzkoušejte naši firmu, která se zabývá prováděním staveb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Nabízíme profesionální řešení inženýrských sítí. Nabízíme kvalitní průmyslové stavby. Provedeme rychlou a kvalitní pokládku zámkové dlažby. Zajistíme veškeré práce při pokládce dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEN-BYT, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Jsme specialisté na vyhotovení projektové dokumentace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UrbioProjekt Ing. Pavel Valtr

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architektonické studio - Ing. arch. Jaroslava Lexová

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše firma nabízí provedení oprav. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku