Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Sukupová- Fitness centrum

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené. Vřele doporučujeme využít služeb naší posilovny. Pomůžeme s organizací vašich výletů. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Naše fitness si určitě oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Barnášová

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Provozujeme sportovní maloobchod. Náš trénink vám pomůže posílit svalstvo. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Schneider

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Zajistíme vám také kvalitní organizaci závodů všech kategorií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Spartak Chrást o.s.

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Přesvědčte se o spokojenosti zákazníků v našem velkoobchodě na vlastní kůži. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Věnujeme se sportovním službám. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pešta s partou klub koloběhu Plzeň

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Poradíme vám, kam na výlet. Specializujeme se na poskytování služeb při pořádání závodů. Sportovní vybavení si vozit nemusíte, vše lze zapůjčit v naší půjčovně. Naše tréninky může využít každý zákazník. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Viktoria Plzeň, a.s.

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny. Naše služby využijete zejména při pořádání soutěží ve sportovních hrách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Plzeň - Litice-Pozemní hokej

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Věnujte se osobnímu fyzickému rozvoji v našem sportovním oddílu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitřenka - Lyžařský a snowboard klub

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robin Šroubek - Robs

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti s realizací inženýrských sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InterCora

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku