Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Anna Burianová - AB SPORT STUDIO

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krav Maga, s.r.o.

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M3M studio

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Nabízíme sportovní a výživové poradenství. Poskytujeme uvolňující sportovní masáže. Naši nutriční poradci vám zajistí odborné výživové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň - Plavecký bazén

Zabýváme se vším okolo sportu. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Můžeme vám nabídnout cvičení v zrcadlovém sále. Můžeme vám nabídnou relaxaci v naší vířivce. Zajišťujeme provoz plaveckého bazénu. Našim klientům rádi zajistíme kompletní služby na sportovních soustředěních. Nabízíme využití našeho plaveckého bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Plzeň

Zabýváme se vším okolo sportu. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Zajistíme vám komplexní sportovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Stanislav

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Pro návštěvníky vedeme půjčovnu sportovních potřeb a vybavení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLIK - FLAK Plzeň

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Judoclub Plzeň - Klub bojových sportů a boxu

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Jsme odborníci na sestavování tréninků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Plzeň-Hradiště

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Nabízíme prodej sportovního zboží. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Provozujeme sportovní maloobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valbek, spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku