Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Presente Plus, s.r.o.

Nabízíme také službu balení vašeho zboží. Zajistíme pro vás balicí služby dle vašich požadavků. Zajišťujeme i výhodný velkoobchodní prodej. Využijte také výhod našeho maloobchodu. Postaráme se vám o pečlivé balení zboží. Naše firma se zabývá také skladováním. Dárkové předměty dodáváme dle vaší objednávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Actual Linux, s.r.o.

Provádíme veškerý servis počítačů. Poskytneme vám i profesionální správu počítačové sítě. V oboru programování snese naše firma nejpřísnější srovnání s konkurencí. Náš maloobchod se zabývá počítačovými a internetovými službami. Rádi vám poskytneme profesionální služby. Disponujeme bohatými zkušenostmi z oblasti prodeje. Náš velkoobchod má širokou nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amulet Plus, s.r.o.

Poskytujeme i kvalitní správu počítačové sítě. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Pracujeme i se statickými stránkami. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek. Nabídneme vám také zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duc Ly Nguyen - Internetové kavárna

Správa je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Jsme firma, která se specializuje na počítačové a internetové služby. V našem prodeji naleznete spolehlivé počítačové a internetové služby. V našem velkoobchodě se zabýváme prodejem výpočetní techniky. Určitě si vyberete z naší nabídky maloobchodního zboží. Využijte možnosti sjednat si u nás kvalitní programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ComSTAR, spol. s r.o.

Naše firma nabízí odborný servis. Zajistíme vám veškerý servis v oblasti počítačových služeb. V naší prodejně nabízíme široké spektrum počítačového vybavení. Využijte našich služeb programování. Náš maloobchod poskytuje k prodeji špičkovou výpočetní techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Extere s.r.o.

V naší nabídce najdete veškeré služby v oboru informačních technologií. Poskytujeme kvalitní programování. Připravili jsme pro vás maloobchodní prodej počítačového zboží. Naše firma nabízí IT a internetové služby. Náš velkoobchod dělá vše pro vaši spokojenost. Zajišťujeme prodej spolehlivých počítačových služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Loukota

Nabízíme vám výhodné využití našeho servisu. Příjemnou součástí naší nabídky pro vás je i správa IT. Veškerou výpočetní techniku seženete v našem maloobchodě. Máme pro vás připraven prodej počítačových a internetových služeb. Využijte naši nabídku počítačových služeb. V našem velkoobchodě s počítačovým vybavením si jistě vyberete. V oblasti připojení k internetu jsme renomovanou společností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Barchánek

Věnujeme se správě počítačových a internetových služeb. Vyberte si z naší pestré nabídky velkoobchodního zboží. Zajistíme komplexní internetové služby. Zaměřujeme se na maloobchodní prodej počítačového zboží. Zařídíme vám kvalitní připojení k internetu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Marek,právní portál

Poskytneme poradenství či konzultaci. Naše firma prodává počítačové a internetové služby. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Zajistíme vám dynamické stránky. Využijte naší nabídky a vylepšete svůj internetový portál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČiSoft, s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis a správu počítačů a sítí. Naše firma zabezpečuje kvalitní, rychlé a spolehlivé počítačové a internetové služby. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti tvorby webdesignu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Připravíme vám také funkční dynamické stránky. Nechte nás vytvořit vám funkční internetový portál. Na trhu s hostingem patříme mezi nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku