Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Simona Boříková - nehtové studio

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Naši manikúru si zamilujete. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty. Zaměřujeme se na kvalitní parafínové zábaly. Objednejte se u nás například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Hellmayerová - nehtové studio

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Využijte našeho kvalitního sortimentu k péči o tělo s velkoobchodními výhodami. I vy oceníte manikúru od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václava Burianová - Pedikúra

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Provádíme dokonalou pedikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Brejchová- Relaxační centrum

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Objednejte si zboží ze sortimentu péče o tělo v našem maloobchodu. Specializujeme se na masáže. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Khek - solárium

Dárkové poukazy na sortiment péče o tělo najdete v naší nabídce. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Všem je k dispozici naše solární studio. Používáme jen kvalitní solární kosmetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Koudela - tetovací studio

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Slavia

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Neváhejte se spolehnout na náš catering. Zajišťujeme alkoholické nápoje na společenské akce. Rádi vám nabídneme i nealkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kohout- Jídelní stravování

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte nabídky našich party stanů. Přijďte si pochutnat do naší jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jídelna Domino

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. V naší jídelně si jistě pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jídelna U Junáka

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Mezi služby, které nabízíme, náleží i catering. Zaručujeme vám spokojenost s jídly v naší jídelně. Zprostředkujeme rozvoz jídel. Nabízíme spolehlivé hlídání v dětském koutku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku