Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MAESTRO - taneční škola

Školení provozujeme právě u nás. V nabídce máme i výukové lekce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství Kočandrle

Naše firma nabízí své služby v oblasti výroby i montáží nábytku,provozujeme jak vlastní výrobu z masivu i lamina,též montujeme vámi zakoupený nábytek(včetně dopravy)

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2P Production, s.r.o.

Naše firma je odborníkem na distribuci. Neváhejte si objednat naše služby na polygrafickou výrobu. Zaručujeme vám spokojenost s našimi kopírovacími pracemi. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti rozmnožování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Bořík, Propagace graphic design

Nabízíme internetové služby pro firmy i domácnosti. Rádi vám připravíme nabídku služeb podle vašich potřeb. Přinášíme maloobchodní prodej IT zboží za dobré ceny. Programování je jednou z naší hlavní pracovní náplně. Specializujeme se také na firemní loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Business communication, s.r.o.

V případě zájmu o naše kvalitní servisní služby nás neváhejte kontaktovat. Převeďte správu vašich systémů pod naši firmu. V oblasti IT služeb patříme ke špičce. Využijte náš kvalitní prodej. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Neváhejte nás využít na správu IT. V rámci našich služeb se zabýváme i hardwarem. Vyberte si z naší pestré nabídky účelného počítačového softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Tiffany

Potřebujete-li pomoci s údržbou nebo opravou vašeho počítače, obraťte se na náš servis. Programování je jednou z naší hlavní pracovní náplně. Provozujeme maloobchod. Zaměřujeme se na to, aby s naším prodejem byli zákazníci spokojeni. Využijte našich služeb v oblasti informačních technologií. Prodej počítačů a internetových služeb se stal jedním z hlavních oborů pro náš velkoobchod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jety CZ, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti informačních technologií. Přicházíme s maloobchodním prodejem počítačového zboží. Služby naší firmy v oblasti prodeje počítačů a internetových služeb dosahují nejlepších hodnocení. Služby naší firmy v oboru programování již vyzkoušelo velké množství zákazníků. Jako prodejce jsme spolehlivý partner. V oboru prodej počítačů a internetových služeb se řadí náš velkoobchod mezi nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KORBEL TRADE s.r.o.

Naše poradenství vám pomůže zorientovat se ve světě informatiky a výpočetní techniky. Využijte našich služeb v oblasti informačních technologií. Jsme spolehliví programátoři zabývající se kódováním pro různé účely. Nabízíme také prodej počítačového zboží za výhodné ceny. Provozujeme velkoobchod s výpočetní technikou. Využijte náš maloobchod z pohodlí domova..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Noha - Poskytovatelé internetu

Rádi vám zajistíme kompletní služby servisu. Jako prodejce jsme spolehlivý partner. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ropak, v.o.s.

Věnujeme se instalaci a servisu PC. Zabýváme se službami v oblasti IT správy. Úroveň našich IT služeb je vždy vysoká. Stále častěji náš velkoobchod v oboru prodej počítačů a internetových služeb vyhledávají zákazníci ze širokého okolí. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Dbáme na kvalitu výpočetní techniky. Zaměřujeme se i na dynamické stránky. Naši odborníci vám připraví i statické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku