Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla (Plzeň-město)

Služby a řemesla Plzeň-město

Hledáte-li profesionála v oboru Služby a řemesla, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Webdesign, Software, Hardware, Kadeřnictví, Kosmetické služby, Masáže, Svatební šaty, Klub, Fitness, Dřevostavby, Zaměstnanecké benefity, Módní přehlídky, Kino, Divadlo, Diskotéka

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Haniger - elektrorevize

Našim zákazníkům nabízíme celou řadu oprav. Rádi pro vás zajistíme odborný servis. Zajistíme revizi v co nejkratším termínu. Nabízíme montáž dle vaší objednávky. Jsme jedni z nejlepších v oblasti prodeje. Jsme připraveni vám poskytnout provedení elektroinstalace. Neváhejte si nás objednat na revizi hromosvodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Panuška,metrologie

Naše služby týkající se oprav vám jsou k dispozici. Objednejte si nás na servis různých zařízení. Naše revizní služby tu jsou pro vás. U nás prodáváme vše potřebné pro revizi. Zajistíme pro vás revize všech technických zařízení. Provádíme také odbornou montáž dle vašich přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kindl Zdeněk, revizní technik zdvihacích zařízení

Spolehněte se na naše opravy. Zprostředkujeme vám kvalitní revizi. Provádíme prodej kvalitního revizního zboží. Nabízíme své služby v oblasti servisu. Jsme ti praví na spolehlivé a kvalitní montáže. Rádi vám poskytneme revizní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Huleš - Řemesla

Na údržbu od naší firmy se můžete spolehnout. Našim zákazníkům nabízíme také služby servisu. Naši odborníci vám rádi zajistí opravu. Využijte kompletní nabídku našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hajnár

Zabýváme se montážemi. Kvalitní servis je u nás samozřejmostí. Přesvědčte se o kvalitě námi nabízených služeb. V naší nabídce služeb najdete také opravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňské instalace, s.r.o.

Věnujeme se činnostem v oblasti dodávek. Rádi vám nabídneme také servis. Zákazníkům můžeme poskytnout široký sortiment oprav. Vyzkoušejte si námi nabízené služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku