Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Školní zájezdy

Naše společnost přináší náročným klientům unikátní, průběžně aktualizovaný, seznam osvědčených firem a institucí, které spolehlivě působí v oboru Školní zájezdy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Jitka Petirová - Cestovní agentura JP TOUR

Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás podstatná. S námi se můžete těšit na bezstarostnou dovolenou. Nechte se zlákat nabídkou školních zájezdů a výletů. Poskytujeme i výhodnou nabídku pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK – cestovní agentura Hana Čoupková

Jsme firma na prodej cestovních zájezdů, která disponuje velkými znalostmi v oboru. Na ochotu a vstřícnost našich pracovníků se při pobytu v letovisku budete moci spolehnout. Nabízíme jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Špindlerův Mlýn

Naše ochota vás jistě potěší. Bez znalostí bychom nebyli na úrovni, jakou máme. Přijďte si k nám pro výhodný lyžařský zájezd. Užijte si sportovní vyžití na vaší dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIASTAV, spol. s r.o.

Kvalita je pro nás prvořadá. K dispozici máme i víkendové pobyty. Přicházíme také s výhodnou nabídkou rybářských pobytů. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu. Zvolte si ten nejvhodnější letní pobyt. Zimní dovolenou podle vašich představ si vyberete u naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Toufar.cz

Naše pojištění dle zákona ochrání všechny naše klienty v případě úpadku kanceláře. Naše společnost nabízí široké spektrum služeb z oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Serioznost je pro nás maximálně důležitá. Ať jste sportovní nadšenec, nebo vyznáváte odpočinek, z naší nabídky si zajisté vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Educo

Zajišťujeme školní zájezdy a výlety a do různých destinací. V nabídce cestovní kanceláře jsou atraktivní víkendové pobyty. Pro vás, kteří máte touhu objevovat jiné kultury, dávnou historii i jedinečné přírodní krásy, máme připravenou širokou nabídku poznávacích pobytů. Naši spokojení zákazníci si užili báječnou dovolenou sestavenou na míru přesně podle jejich přání a požadavků. Přizpůsobíme pobyt pro seniory Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář HOŠKATOUR

Poskytujeme vysokou kvalitu. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. U naší společnosti můžete počítat s ochotou. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí. Serióznost služeb je pro nás zásadní. Jsme pojištěni dle zákona na poskytované cestovní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Jiří Holý

Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má podstatné znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Jsme cestovní společnost, která se specializuje na bezstarostné dovolené. Spolehněte se na pojištění našich služeb dle zákona. Ochotný personál naší pobočky vám pomůže s výběrem konkrétní služby v odpovídající kvalitě podle vašich představ a požadavků. V přátelském prostředí naší pobočky je seriózní a ochotný přístup v péči o zákazníka samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání, pracoviště Rychta

Jsme ochotni splnit individuální přání našich klientů. Mezi naše priority patří bezstarostná dovolená našich klientů. Vyberte si v naší cestovní kanceláři víkendový pobyt podle vašich představ. Připravíme pro Vás pobytové zájezdy odpovídající Vašim představám. Spokojení klienti naší společnosti odcestovali na báječnou letní dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreace dětí a mládeže V.Chválové

Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího zájezdu, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Spokojení zákazníci využili naší nabídky na kvalitní služby zaměřené na oblast cestovního ruchu. Nabízíme školní zájezdy a výlety výhodně i pro vás! Víkendové pobyty ve městě i přírodě jsou v nabídce naší cestovní kanceláře. Dětské tábory poskytují dětem úžasné zážitky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku