Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Školní zájezdy

Naše společnost přináší náročným klientům unikátní, průběžně aktualizovaný, seznam osvědčených firem a institucí, které spolehlivě působí v oboru Školní zájezdy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cestovní kancelář HOŠKATOUR

Poskytujeme vysokou kvalitu. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. U naší společnosti můžete počítat s ochotou. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí. Serióznost služeb je pro nás zásadní. Jsme pojištěni dle zákona na poskytované cestovní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Jiří Holý

Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má podstatné znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Jsme cestovní společnost, která se specializuje na bezstarostné dovolené. Spolehněte se na pojištění našich služeb dle zákona. Ochotný personál naší pobočky vám pomůže s výběrem konkrétní služby v odpovídající kvalitě podle vašich představ a požadavků. V přátelském prostředí naší pobočky je seriózní a ochotný přístup v péči o zákazníka samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání, pracoviště Rychta

Jsme ochotni splnit individuální přání našich klientů. Mezi naše priority patří bezstarostná dovolená našich klientů. Vyberte si v naší cestovní kanceláři víkendový pobyt podle vašich představ. Připravíme pro Vás pobytové zájezdy odpovídající Vašim představám. Spokojení klienti naší společnosti odcestovali na báječnou letní dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreace dětí a mládeže V.Chválové

Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího zájezdu, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Spokojení zákazníci využili naší nabídky na kvalitní služby zaměřené na oblast cestovního ruchu. Nabízíme školní zájezdy a výlety výhodně i pro vás! Víkendové pobyty ve městě i přírodě jsou v nabídce naší cestovní kanceláře. Dětské tábory poskytují dětem úžasné zážitky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Šalda

Jsme společností nabízející cestovní služby, které jsou pojištěné ze zákona. Rádi Vám poskytneme své znalosti v oblasti cestovních služeb. Serioznost je pro nás prvořadá. Nejvyšší kvalitu cestovních služeb Vám vždy rádi zajistíme. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji cestovních zájezdů je ochota. Nabízíme aktivní dovolenou, plnou sportovních zážitků, stačí si jen vybrat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK ROYAL

Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti cestovních služeb. Naše ochota vás mile překvapí. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Spokojení zákazníci si vybrali poznávací zájezdy z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK František Prášek

S naší cestovní kanceláří zažijete dovolenou bez starostí. Nabízíme vám kvalitu poskytovaných služeb v sektoru cestovních kanceláří. Naše cestovní kancelář nabízí široké spektrum zájezdů do nejrůznějších destinací a je pojištěna dle zákona. Naše kvalitní vztahy se zákazníky jsou založené na ochotě našeho seriózního personálu a současně také na vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Důkladné znalosti jsou v našem oboru základem. Využijte naší výhodné nabídky pro školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Quicktour s.r.o.

Každý si zaslouží naše skvělé služby, mezi které patří i dovolená bez starostí. Jsme jednou z cestovních firem, na kterou se můžete spolehnout díky jejím znalostem. Know-how naší společnosti je spokojený zákazník s ochotou zaměstnanců a službami v prvotřídní kvalitě. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Získejte nevšední zážitky a poznávejte svět s našimi pobytovými zájezdy. V našem katalogu máme pro Vás připravenou širokou nabídku poznávacích zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdenek Knytl

Klienti s námi rádi cestují, protože vědí, že jsme pojištěni dle zákona. Ochota učit se novým věcem není našim zaměstnancům cizí. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. V naší nabídce naleznete také sportovně-relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub cesty a pobyt v přírodě

Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího zájezdu, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Čeká na vás bezstarostná dovolená. Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Vyberte si v naší cestovní kanceláři víkendový pobyt podle vašich představ. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku sportovních zájezdů. Letní dovolené z naší nabídky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku