Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Místní akční skupina Broumovsko+

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Frýdlantsko - Sdružení pro rozvoj regionu

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí Toulcovy Maštale

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český Západ - Místní partnerství, o.s.

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jednou z našich předností je ochota. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danešovo kulturní sdružení

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Náš přístup je seriozní. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natvrdlí

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Děti Křivoklátska

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Nabízíme společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum rozvoje Česká Skalice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku