Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

A21 Polička

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chotěšovská vlna

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotný přístup vůči všem členům. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nad Labem

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hranice.net - Sdružení pro rozvoj regionu

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace Ještěd, o.s.

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochota poradit je pro nás základ. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS "Přiďte pobejt!"o.s.

Podporujeme sdružení lidí. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Hranicko z. s.

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené zahrady Jičínska

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodohospodářské sdružení Kolín

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pšovka - okrašlovací spolek Kokořínska

Naše sdružení spojuje lidi. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku