Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení pro rozvoj regionu Bene.cz

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědný kroužek Krkonoš a Podkrkonoší

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silezika

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spravedlivé bydlení v Praze 10

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rusko - české vědecké a kulturní fórum, o.p.s.

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Turistice se věnujeme opravdu naplno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Krásná Jívová

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Nabízíme možnost setkávání. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Najdete u nás i poradenství. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hliněného stavitelství

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český institut pro integraci EU

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. U nás se dočkáte užitečných rad. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Znojemská Beseda

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské království, s.r.o.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku