Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vlastivědný spolek Bludov- Sdružení pro rozvoj regionu

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Aktivios

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Přinášíme příležitost k setkávání. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářská a sociální rada Lounska

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Serioznost je u nás prvořadá. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český Merán, o.p.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální škola rozvoje venkova

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Je pro nás důležitá serioznost. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní Mírové Fórum

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Jednáme s každým serózně. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Mohelnicko, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysočina-Bobrová

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Rajhradsko

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Náš přístup je seriozní. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí povodí Morávky

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Pracujeme poctivě a ochotně. Nabízíme možnost setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku