Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikroregion Hustířánka - Sdružení pro rozvoj regionu

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Jednáme seriozně. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Jsme klub aktivních turistů. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country & Western Club Liberec- Sdružení pro rozvoj regionu

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bystřička, o.p.s.

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý skaut najde místo v našem spolku. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Destinační společnost Východní Čechy

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZIP, o.p.s.

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chvojensko

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Slibujeme Vám seriózní jednání. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památky pro život

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium pro arte antiqua

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení PRO Chomutov

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku