Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nezávislé občanské sdružení - Za náš Hnojník

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kyjovské Slovácko v pohybu

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Chodská liga

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rýmařovsko, o.p.s.

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Setkávání jsou naší prioritou. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Rožnovsko

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Je pro vás připraveno i poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče středních Čech

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Karlštejnsko CZ

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chrudimská volba

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pod střechou, občanské sdružení

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé Záhrádky

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Serioznost je naší devizou. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku