Nepřehlédněte

Sdružení pro rozvoj regionu

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agentura pro regionální rozvoj, a.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za sebevědomé Tišnovsko

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOČ Černošín

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Odpovídáme za serioznost. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé Vrbenska

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské Athény

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Serioznost je naše druhé jméno. Ochotně spolupracujeme. Těšíme se na společné setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodáků a přátel města Žatce

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. U nás můžete realizovat různá setkávání. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pro obnovu venkova Středočeského kraje

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archeos

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Loreto, spolek pro ochranu památek Chebska

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Serioznost je u nás prvořadá. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro Olešnici v Orlických horách

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku