Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro rozvoj regionu (Středočeský kraj)

Sdružení pro rozvoj regionu Středočeský kraj

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Region Karlštejnsko

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hlavním těžištěm zájmů našich členů je architektura. Naší největší zálibou je turistika. Vedeme oddíl kuželek. Sdružujeme všechny se zájmem o šachy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památky pro život

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buštěhrad sobě

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Obraťte se na naše odborné poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město lásky, o.s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tachlovičtí občané a přátelé sobě TOPAS

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za záchranu kostela Nejsvětější Trojice ve Zbyslavi

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Organizují se u nás společná setkávání. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KEBLOVÁCI

Pořádáme sdružení podobných lidí. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fond rozvoje sousedství

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Karlštejnsko CZ

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura do města

Podporujeme sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku