Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro rozvoj regionu (Liberecký kraj)

Sdružení pro rozvoj regionu Liberecký kraj

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

Sdružení pro rozvoj regionu v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divozemí- Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Serioznost je naší devizou. Uvítáme Vás při společném setkávání. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country & Western Club Liberec- Sdružení pro rozvoj regionu

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LOKACER, sdružení pro podporu rozvoje kultury a cestovního ruchu na Lomnicku - Sdružení pro rozvoj regionu

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí Libereckého kraje - SOLK- Sdružení pro rozvoj regionu

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Přiďte pobejt! - Sdružení pro rozvoj regionu

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serioznost je u nás prvořadá. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Náš skaut připraví všechny děti na život. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Nisa - regionální sdružení- Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Český ráj - Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Turnovsko- Sdružení pro rozvoj regionu

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Setkávání jsou naší prioritou. Vše řešíme ochotně. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Českolipsko

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křižanský trpaslík- Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku