Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro rozvoj regionu (Jihomoravský kraj)

Sdružení pro rozvoj regionu Jihomoravský kraj

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

Sdružení pro rozvoj regionu v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Moravský spolek

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lodní doprava Břeclav

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hokej patří za Lužánky! o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. K dispozici máme i poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Užijte si hokej s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castellum

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. U nás můžete počítat s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub historie a vlastivědy Hustopečska

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Drásov

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Poskytneme vám také poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za sebevědomé Tišnovsko

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Dolní Morava

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lažánečtí

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Jsme velice seriózní organizací. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav - Společenství pro obnovu benediktinského kláštera Rajhrad

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku