Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro rozvoj regionu (Jihočeský kraj)

Sdružení pro rozvoj regionu Jihočeský kraj

Kvalita a profesionalita se velmi cení. V naší databázi institucí a firem z oblasti Sdružení pro rozvoj regionu naleznete opravdu jen ty osvědčené lidi, kteří vám rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení MAS Krajina srdce

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Střední Povltaví

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Lužnice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zveme všechny na hraní kuželek. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz. Členové našeho svazu se orientují na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REGIO PROGRES společnost pro regionální rozvoj a osvětu

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábor době

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Jsme místem pro různá setkávání. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archaia Jih, o.p.s.

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Ochotný přístup vůči všem členům. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hroznějovická Dobromysl o. s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh přátel Pohádkového domu

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolfovský spolek Patriot

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku