Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj osobnosti

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Sdružení pro rozvoj osobnosti a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Juraj Plekanec - dianetické centrum Praha

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská poradna Praha - občanské sdružení

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské kluby mládeže

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Ochotou rozhodně nešetříme. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Q-MAT, o.p.s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Vzděláváme děti zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Amicitia

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa human service

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Máme seriozní přístup. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starý Mystický Řád Růže a Kříže (CZ)- A.M.O.R.C.

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Našim členům přinášíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Vysočina, o.p.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Organizujeme společná příjemná setkání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cordatum Praha

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. U nás se dočkáte užitečných rad. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku