Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení pro rozvoj osobnosti

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Sdružení pro rozvoj osobnosti a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alma Femina o. s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Progressio o.s.

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Vše řešíme ochotně. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chytrá horákyně

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Edu Silesia, o. s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Věřte naší serioznosti. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Ostrava, o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace transakční analýzy

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Ochotu vůči členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIB, občanské sdružení

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Odpovídáme za serioznost. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Zveme Vás ke společným setkáním. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aisis

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Naši členové ocení také naše vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavel Jurníček - psycholog, psychoterapeut a životní kouč

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Zoom o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku