Nepřehlédněte

Sdružení pro rozvoj osobnosti

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Sdružení pro rozvoj osobnosti a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Rudolf Vondřich - Harmonie

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Organizují se u nás společná setkávání. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Meta o.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chí-Rhó

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Smrk

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

META o.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theatre of Infinity, s.r.o.-sdružení pro rozvoj osobnosti

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Maranatha

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maranatha o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H.E.P.Y. o.s.

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Ochotně organizujeme různá setkání členů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro zdravý život

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku