Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Vítejte v našem katalogu s nejucelenější databází firem působících v oblasti Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti. Zde naleznete všechny důležité informace potřebné k výběru toho pravého odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Niť Ariadnina - pro lidi, kteří se nachází v těžké životní situaci nebo jsou ohrožení sociální exkluzí

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generace Plus

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Jedině my vám dobře poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dvojčat a vícečat, o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky. Vzděláváme děti zábavnou formou. Členové našeho svazu se orientují na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spektrum preventivních programů pro děti a mládež

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OLiVy

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Specializujeme se na vzdělávání. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel školy při MŠ J.Kříže, Most

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum péče o duševní zdraví

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení SOS dětských vesniček

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na rovině

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Nabízíme Vám i poradenství. Máme seriozní přístup. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinný klub Výšovice, o.s.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku