Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Vítejte v našem katalogu s nejucelenější databází firem působících v oblasti Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti. Zde naleznete všechny důležité informace potřebné k výběru toho pravého odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko rané péče SPRP Ostrava

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Nabízíme možnost poradenství. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov 2007

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rodinné centrum Praha

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé radosti, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitravský grunt občanské sdružení- Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské klimatické pobyty, o.p.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Můj domov, občanské sdružení

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Dále se také zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení SOS dětských vesniček

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Serioznost je naší devizou. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum zaHRÁTka

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku