Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Prostřednictvím našich webových stránek vám nabízíme přístup k unikátní databází firem a institucí zaměřených na oblast Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev, která vám usnadní výběr potřebného odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bytové družstvo Brno, Bayerova 11

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochota poradit je pro nás základ. Je pro vás připraveno i poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytové družstvo Hlaváčova

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek pro dům Rezidence Tulipán, Praha 9

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek U Obchodní komory č.p. 1193 a 1323, Liberec

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek Stará 2520/45a v Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Věnujeme se také poradenské činnosti. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Havířov

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Pokrok

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství pro dům Langrova 1337

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytové družstvo "NOVA O1"

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku