Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Prostřednictvím našich webových stránek vám nabízíme přístup k unikátní databází firem a institucí zaměřených na oblast Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev, která vám usnadní výběr potřebného odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bytové družstvo Svibice, družstvo

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství pro dům č.p. 3261, Praha 10, Záběhlice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Organizujeme společná setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Strašnická 1137 a 1138

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 399-400 v ul. ČSLA, Dašice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Pracujeme poctivě a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Nová huť

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství pro dům č.p. 3251, ulice Mikanova 5, 7 a Velenovského 1, Praha 10, Záběhlice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Jednáme seriozně. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek Pod Kotlaskou 557

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek na ul. Jičínská 787 v Příboře

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Připravíme poradenství na míru. Pravidelně se společně setkáváme. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 650, ulice Labská Louka v Hradci Králové - Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku