Nepřehlédněte

Sdružení měst a obcí

Firmy a instituce z našeho seznamu zabývající se oblastí Sdružení měst a obcí jsou odborníci na svém místě. Přímá cesta za kvalitou ve všech vašich záměrech. Otevíráme dveře vaší kreativitě.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení obcí povodí Stonávky

Naše společnost je občanským sdružením lidí. S radostí poskytujeme i poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek českých měst a obcí v česko - bavorském pohraničním prostoru Domažlicko

Naše sdružení spojuje lidi. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Najdete u nás i poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí mezi Vltavou a Otavou

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Odpovídáme za serioznost. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Dolní Bělá

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Nabízíme vám různé poradenské služby. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Novoměstsko

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivanovická brána, svazek obcí

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Prvořadá je pro nás serioznost. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí - Mikroregion Frýdlantsko- Sdružení měst a obcí

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Region Kunětické hory

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. S námi vás budou kuželky bavit. Náš spolek se snaží o vzdělávání svých členů. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí regionu Most - Jih

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku