Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení měst a obcí

Firmy a instituce z našeho seznamu zabývající se oblastí Sdružení měst a obcí jsou odborníci na svém místě. Přímá cesta za kvalitou ve všech vašich záměrech. Otevíráme dveře vaší kreativitě.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikroregion Strážnicko-Propagace činnosti mikroregionu

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Náš spolek je seriozní. Součástí naší činnosti je také poradenství. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hvozdnice

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz měst a obcí Jihočeského kraje

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Naši členové ocení také naše vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Krušné hory - západ

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Poorlicko

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Seriózní chování je nám vlastní. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Podluží

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Věnujeme se architektuře a všemu, co s ní souvisí. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Vedeme známý folklorní soubor. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Plynofikace

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Věci řešíme s ochotou. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Záhoran

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Klubové vedení je seriozní. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Radina

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Mladoboleslavský venkov

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku