Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení měst a obcí

Firmy a instituce z našeho seznamu zabývající se oblastí Sdružení měst a obcí jsou odborníci na svém místě. Přímá cesta za kvalitou ve všech vašich záměrech. Otevíráme dveře vaší kreativitě.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice Brušperk

Pořádáme sdružení podobných lidí. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Český Les

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Zlínsko

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Netolicko

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Lípa

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Podoubraví - ochrana společných zájmů

Naše sdružení spojuje lidi. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Melicko

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Nabízíme možnost společného setkávání. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Jesenicko

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí pod Kunětickou horou

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naši členové jsou samí seriozní lidé. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí v regionu Krušných hor

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku