Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sdružení a spolky pro děti a mládež

Sdružení a spolky pro děti a mládež

Prostřednictvím naší databáze si můžete nechat doporučit skutečné profesionály působící v oblasti Sdružení a spolky pro děti a mládež, kteří vám ochotně pomohou splnit vaše přání a požadavky.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eko-info centrum Ostrava

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Jsme odborníci i v poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Využijte naši nabídku na oblíbené tábory, které pořádáme. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro činnost Soukromé mateřské školy K.Čapka

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Naše instituce nabízí také poradenství. Těšíme se na společné setkávání. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace PCC, spol. s r.o.

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAHODA

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Jsme místem pro různá setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - T.O. BÍLÝ ZAJÍC Libochovice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tojstoráci

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské sdružení RTC

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Je pro vás připraveno i poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí Skalp

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Důležité pro nás je seriozní jednání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Dětem - Sdružení a spolky pro děti a mládež

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - T. K. BRĎO Týniště nad Orlicí

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Pořádáme také tábory. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku