Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sdružení a spolky pro děti a mládež

Sdružení a spolky pro děti a mládež

Prostřednictvím naší databáze si můžete nechat doporučit skutečné profesionály působící v oblasti Sdružení a spolky pro děti a mládež, kteří vám ochotně pomohou splnit vaše přání a požadavky.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Filadelfie - přístav Janovice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spondea při ČČK Brno, o.p.s.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zahrajete si u nás kuželky. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lásku k dětem

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Pro všechny nabízíme ochotu. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Expedice Natura - ústřední rada

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a dětí Dobromysl

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Prioita našeho spolku je časté setkávání. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace pro podporu vzdělání

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Prioritou našeho spolku je serioznost. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hravý pramen,park

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha Alternativní zóna - Sdružení a spolek pro děti a mládež

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolokoč - občanské sdružení pro děti a mládež

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Romů a národnostních menšin v Hodoníně

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku