Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sdružení a spolky pro děti a mládež

Sdružení a spolky pro děti a mládež

Prostřednictvím naší databáze si můžete nechat doporučit skutečné profesionály působící v oblasti Sdružení a spolky pro děti a mládež, kteří vám ochotně pomohou splnit vaše přání a požadavky.

 

Sdružení a spolky pro děti a mládež v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Gingo plus dětem

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Obraťte se na naše odborné poradenství. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.T.Á.K. - Parta táborníků a kamarádů

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi Vás uvítáme na našem táboře. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohádka o.s.

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Sázíme rovněž na poradenství. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Využijte naši nabídku na oblíbené tábory, které pořádáme. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gemini

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našem táboře se budete určitě bavit. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Pathfinder

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. S námi vás budou kuželky bavit. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Srdce

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baby Club Kosky

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Nabízíme společná setkávání. Ochotně organizujeme různá setkání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská organizace Slunce Ondřejov

Jsme občanské sdružení lidí. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Young Life Česká republika

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diana - sdružení rodičů a přátel postižených a handicapovaných dětí

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Spolehněte se na naše cenné rady. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku