Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Rychlá občerstvení

Rychlá občerstvení

Nechte se inspirovat informacemi obsaženými v naší unikátní databázi firem a institucí, která vám rychle a spolehlivě pomůže najít odborníka na oblast Rychlá občerstvení.

 

Tipy: Bezbariérový, Wifi, Zahrádka, Pizzerie, Pivo, Rozvoz, Dětský koutek, Bezlepkové, Vegetariánská

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KFC

Nabízíme pestrý sortiment jídel a nápojů na bázi rychlého občerstvení. Využijte služby našeho kvalitního občerstvení. Připravujeme řadu nápojů dle přání zákazníka. Hostům našeho rychlého občerstvení nabízíme bezplatné wifi připojení. U nás si pochutnáte na kuřecím masu. Připravíme pro vás kvalitní sendviče. Přijďte ochutnat naše vynikající hranolky. U nás si vyberete z bohaté nabídky salátů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minh Nguyen Thi

V naší restauraci rychlého občerstvení čeká na hosty příjemný, vkusně zařízený interiér a velký výběr pokrmů i nápojů. Naše občerstvení vám pomůže zahnat hlad. Obslouží vás milý personál v příjemném prostředí. U nás vaříme jen z čerstvých surovin. Pro naše zákazníky máme připravený široký výběr nápojů. Náš ochotný personál vám nabídne široký výběr jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Viková

V našem rychlém občerstvení nabízíme jídla a nápoje. Z naší nabídky občerstvení si jistě vyberete. U nás si dáte skvěle vypadající a chutné jídlo. Nabízíme kvalitní dobroty pro každého. Naše rychlé občerstvení je velice ochotné vyhovět Vaším přáním. Přijďte ochutnat jídla z naší nabídky, která připravujeme z čerstvých surovin. V rámci rychlého občerstvení nabízíme i nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SUBWAY

Využijte nabídku našeho rychlého občerstvení. Našim zákazníkům nabízíme to nejlepší občerstvení. Nabízíme různé druhy nápojů pro každého. V naší provozovně najdete kvalitní výběr jídel a nápojů. Ocitnete se v příjemném prostředí s milým personálem. Pro naše zákazníky je připraven pestrý výběr jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bageterie Boulevard

Zabýváme se prodejem rychlého občerstvení. Na našem výborném občerstvení z kvalitních surovin si skutečně pochutnáte. Ochutnejte nápoje našeho rychlého občerstvení. Posaďte se do naší restaurace rychlého občerstvení a ochutnejte všechny speciality, které nabízíme. Zaměřujeme se na prodej různých druhů sendvičů. Připravíme Vám saláty na přání. Vyzkoušejte naše vyhlášené dezerty. Pro osvěžení máme připraveno několik druhů čerstvých džusů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BADAY, s.r.o.

Neváhejte vyzkoušet naše rychlé občerstvení. Přijďte ochutnat naše vynikající občerstvení. Vše, co nabízíme, je výhradně z čerstvých surovin. U nás si pochutnáte v příjemném prostředí. Nabízíme vynikající jídlo za velmi přijatelné ceny. Naše rychlé občerstvení poskytuje i nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rychlé občerstvení Valoš

Přijďte ochutnat jídlo z našeho rychlého občerstvení. Nabízíme kvalitní a chutné občerstvení. Přijďte si vybrat a ochutnat vynikající jídla, která jsem pro vás připravili. Kvalitu u nás skloňujeme ve všech pádech. V naší nabídce najdete jídla z vždy čerstvých surovin. K rychlému občerstvení Vám nabídneme i nápoj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rychlé občerstvení Šárka Solodujevová

Služby našeho rychlého občerstvení vás příjemně překvapí. V našem občerstvení víme co lidem chutná. U surovin, z kterých připravujeme naše jídla, dbáme na jejich kvalitu a čerstvost. Ochutnejte naše vynikající jídla. Nabízíme kvalitní dobroty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro Sylva Jančová

Zastavte se a ochutnejte speciality našeho rychlého občerstvení. Přijďte porovnat kvalitu, kterou u nás nabízíme. Zákazníci oceňují čerstvé suroviny, ze kterých připravujeme jednotlivé pokrmy. Rádi se o vás postaráme v našem příjemném prostředí. V našem rychlém občerstvení prodáváme i zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hoa Nguyen Danh

Z naší nabídky rychlého občerstvení si jistě vyberete. Vyzkoušejte naše rychlé občerstvení. Kvalitu u nás poznáte na první pohled. Ochota u nás není jen pojem. Nabízíme chutná jídla z kvalitních surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku