Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rodinné penziony

U nás naleznete seznamy odborníků na oblast Rodinné penziony. Spolehlivá inspirace pro efektivní spolupráci. Jděte rovnou správným směrem a vybírejte osvědčené firmy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lech Ćmok - TANDEM - Pension Beskyd

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soňa Homolková - Penzion Katka

Využijte naší možnosti ubytování. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Villa Marit

S naším ubytováním budete spokojeni. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Jsme provozovatel kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Otakar Kapička - pension Madona - Penzion Madona

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Trio

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Klégrová - Villa Zora

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Průchová-penzion

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Konečná ,Pension U Sv. Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Straková ,Penzion Maruška

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Naše ubytování poskytuje zázemí s možností koupání. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Tomanová - Pension Felicita

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. V okolí najdete možnost koupání. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku