Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rodinné hotely

V našem seznamu najdete spousty ochotných profesionálů z oblasti Rodinné hotely, kteří si poradí s každým problémem. Přinášíme katalog firem, se kterým si vždy vyberete odborníky.

Rodinné hotely v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Vinohrad

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Modrá hvězda

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Slávie Potštejn

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Family Hotel Okoř

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Nabízíme dostupné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel pod Spálovem

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Černý kůň

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás máte možnost využívat naši lednici. Můžete se připojit k wifi síti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka Sylva Kotíková

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Posedět můžete i v našem baru. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Kopeckých

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Na čistotu si u nás potrpíme. U nás máte možnost různých výletů do okolí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL Troníček, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Otakar

Naše společnost nabízí ubytování. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. Zajistíme Vám koupání v bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku