Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Revize

I bez většího úsilí můžete s přehledem získat orientaci v oblasti Revize prostřednictvím našeho speciálně vytvořeného seznamu firem a organizací, které spolehlivě působí v dané oblasti.

 

Tipy: Topenářské práce, Zabezpečovací systém, Elektromontáž, Elektroinstalace, Revize elektrických zařízení, Revize hromosvodů, Regulační technika, Revize hasících přístrojů

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Karel Baroň - H & B sdružení

Ochrana před bleskem s působností po celé České republice. Provádíme montáže, opravy a revize hromosvodů, zemniče a uzemnění.

Naše firma se zabývá montáží, demontáží a opravou pasivních hromosvodů. Nabízíme všechny typy provedení hromosvodu.

Zajistíme:
- veškerou projektovou dokumentaci,
- vyhotovení revizní zprávy,
- fotodokumentaci revize,
- potvrzení o provedení revize,
- návrhy na odstranění závad.

Dodáme materiál potřebný pro montáž nového a demontáž starého hromosvodu a pro případné opravy poškozeného hromosvodu. Provedeme výchozí revize před kolaudací, pravidelné periodické revize i mimořádné revize.

Veškeré cenové nabídky vám zhotovíme zdarma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taťák Zdeněk

S našimi opravami budete maximálně spokojení. Postaráme se o vaše revize. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti revizních služeb. Jsme jedni z nejlepších na specializovaný servis. Poskytujeme prodej revizního zboží. Nabízíme snadnou montáž našich výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C&C PROJEKT, s.r.o.

V oblasti údržby jsme vyhledávanou společností. K našim službám patří i odborná montáž. Svým klientům poskytujeme i odbornou revizi. V rámci našich služeb poskytujeme i možnost elektromontáže. Možnost elektroinstalace je součástí naší nabídky. Naší náplní jsou elektromontážní práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VK INVESTING, s.r.o.

Nabízíme vám profesionální práce na revize a opravy. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti údržby. Odborná montáž zařízení je součástí našich služeb. Zajistíme vám i odbornou revizi dle vašich představ. Na naše revizní služby se můžete spolehnout. Snadno pro vás kdykoli zajistíme i odborný servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jindřich Malík

Naší specializací jsou opravy. Máme oprávnění na provádění celé řady revizí. Naše služby na montáže vám jsou k dispozici. Dbáme na kvalitní poskytování revizních služeb. Specializujeme se na prodej různých zařízení v oblasti revize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kricner - revize

Naše služby v rámci oprav tu jsou pro vás. Objednejte si nás na servis různých zařízení. Věnujeme se montáži různých zařízení. Naše firma nabízí kompletní revize. Poskytujeme revizní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ladislav Sokol

V oblasti údržby jsme vyhledávanou společností. Nabízíme sledování lhůt vašich revizí a jejich následné provedení. Naší specializací je prodej zboží v oblasti revize. Poskytujeme odborný servis. Jsme ti praví na služby v oblasti revizí. Objednejte si u nás montáž. Naši odborníci vám zajistí revizi elektrických zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Staněk

Věnujeme se opravám. Zajistíme vám revizi technických zařízení. Rádi vám poskytneme i odborný servis. Zaměřujeme se na revizní služby. Odborná montáž zařízení je pro nás samozřejmostí. Jsme odborníci na specializovaný prodej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Horský

Seznamte se s naší nabídkou kvalitní údržby. Zařídíme vám montáž zařízení dle vašich potřeb. Naší specializací je prodej zboží v oblasti revize. Provedeme vám odbornou revizi technických zařízení. Zařídíme pro vás odborný servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Polanský

Naše firma poskytuje opravy. Jsme specialisté na prodej revizních zařízení. Našim zákazníkům zajišťujeme i servis. Zaměřujeme se na revizní služby. Věnujeme se montáži různých zařízení. Provedeme vám odbornou revizi technických zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku