Nepřehlédněte

Revize

I bez většího úsilí můžete s přehledem získat orientaci v oblasti Revize prostřednictvím našeho speciálně vytvořeného seznamu firem a organizací, které spolehlivě působí v dané oblasti.

 

Tipy: Topenářské práce, Zabezpečovací systém, Elektromontáž, Elektroinstalace, Revize elektrických zařízení, Revize hromosvodů, Regulační technika, Revize hasících přístrojů

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Karel Baroň - H & B sdružení

Ochrana před bleskem s působností po celé České republice. Provádíme montáže, opravy a revize hromosvodů, zemniče a uzemnění.

Naše firma se zabývá montáží, demontáží a opravou pasivních hromosvodů. Nabízíme všechny typy provedení hromosvodu.

Zajistíme:
- veškerou projektovou dokumentaci,
- vyhotovení revizní zprávy,
- fotodokumentaci revize,
- potvrzení o provedení revize,
- návrhy na odstranění závad.

Dodáme materiál potřebný pro montáž nového a demontáž starého hromosvodu a pro případné opravy poškozeného hromosvodu. Provedeme výchozí revize před kolaudací, pravidelné periodické revize i mimořádné revize.

Veškeré cenové nabídky vám zhotovíme zdarma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Roman Malý - KEY s.fa

Naše služby v rámci oprav tu jsou pro vás. Provádíme servis revizních zařízení. Revize slouží zejména pro vaši bezpečnost. Na naše revizní služby se můžete spolehnout. Jsme ti praví na spolehlivé a kvalitní montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KONE, a.s.

Nabízíme své služby v oblasti údržby. Rádi pro vás zajistíme odborný servis. Svým klientům poskytujeme i odbornou montáž zařízení. Důvodem nutnosti pravidelných revizí je především vaše bezpečnost, sjednejte si revizi u nás ještě dnes! Provádíme prodej kvalitního revizního zboží. Neváhejte využít naší nabídky revizních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELEKTRO-COMP, spol. s r.o.

Poskytneme vám také kvalitní údržbu. Jsme specialisté na složité montáže. Provádíme revize a prohlídky Vašich zařízení. Rádi vám poskytneme servis specializovaných zařízení. Vyzkoušejte náš specializovaný prodej. S našimi revizními službami budete spokojeni. V rámci našich služeb poskytujeme i možnost elektromontáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Zuzánek

Poskytujeme i kvalitní údržbu. Máme oprávnění na provádění celé řady revizí. Můžete u nás využít i revizních služeb. Odborná montáž je také jednou z našich služeb. Rádi vám poskytneme i odborný servis. Jsme jedni z nejlepších v oblasti prodeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Chramosta

Naše služby v rámci oprav tu jsou pro vás. Na vaši žádost provedeme montáž výrobku. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti revizí. Neváhejte využít naší nabídky revizních služeb. Provádíme elektromontáže dle vašich požadavků. V naší nabídce naleznete kompletní nabídku elektromontážních prací v domech a bytech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Pokorný

Svým klientům poskytujeme i možnost odborné údržby. Naši odborníci vám rádi provedou vybrané revize. S naším specializovaným prodejem v oblasti revize budete spokojeni. Odborný servis vám kdykoli rádi zajistíme. Provedeme montáž doplňků k vašemu výrobku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Dvorščík

Využijte naši nabídku na opravy. Rádi vám zajistíme montáž. Našim zákazníkům zajišťujeme i servis. V rámci našich služeb poskytujeme i možnost elektromontáže. Jsme jedni z nejlepších v oblasti revize hromosvodů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Prokop

Naše firma se specializuje na poskytování oprav. Neváhejte využít naší nabídky revizních služeb. Sjednejte si u nás také odborný servis. Provedeme montáž u vás doma. Využijte také naší služby revizí dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohdan Kratěna

Svým klientům nabízíme možnost oprav. Specializujeme se na montáže. Zajistíme vám revizi technických zařízení. Využijte také našich revizních služeb. Zaměřujeme se na servis zařízení ve vaší domácnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku