Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurační a pohostinské služby

Restaurační a pohostinské služby

Ve snaze usnadnit a zrychlit vaši volbu odborníka na oblast Restaurační a pohostinské služby, vám přinášíme unikátní databázi firem a organizací, které vám pomohou splnit vaše přání a požadavky.

Tipy: Grilování, Rychlé občerstvení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

U Cedru - restaurace

Na požádání Vám zajistíme restaurační služby. Na požádání jídlo zabalíme s sebou. S naší bohatou nabídkou nápojů budete maximálně spokojeni. Využijte možnosti posezení na naší zahrádce. Využijte posezení na našem baru. Vyzkoušejte naše vegetariánská jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaplin Pub

K dispozici jsou vám také naše restaurační služby. Vyzkoušejte naše hrací automaty. Pořádáme také diskotéky. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. Pochutnejte si v naší restauraci. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckém provedení. Nabízíme služby kuřácké restaurace. U nás je Vám k dispozici i zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.H.V. GROUP, s.r.o.

Naše firma je zaměřená na provoz restauračních služeb. Ochutnejte znamenitá jídla od nás. V naší restauraci Vám připravíme chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. Nechte se okouzlit příjemným prostředím naší restaurace. Zabavte se hrou na automatech. U nás můžete navštívit i diskotéku. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Johann

U nás Vám jsou k dispozici ty nejlepší restaurační služby. V naší restauraci vám připravíme vynikající jídlo. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí a náš pestrý sortiment nápojů. Kvalita restauračních služeb je pro nás zásadní. Zábavu si užijte třeba s automaty. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci můžete využít i šipky. Ochutnejte u nás tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohostinství BALKÁN

Využijte naše restaurační služby. Pro naše zákazníky máme připraveny zejména kvalitní restaurační služby. Náš podnik se vyznačuje příjemným prostředím. Naše jídla jsou kvalitní a výživná díky použitým čerstvým surovinám. U nás si vyberete výborný nápoj, na který máte právě chuť. Pro nás je ochota vůči zákazníkům samozřejmostí. Nabízíme široký výběr těch nejlepších jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařství Bunža Bzenec

V našem podniku, kde provozujeme restaurační služby čeká na hosty příjemný, vkusně zařízený interiér a velký výběr pokrmů i nápojů z našeho menu. Zajistíme vaši oslavu v libovolném termínu. I my již máme bezbariérové ubytování. V naší restauraci poskytujeme také možnost živé hudby. Využijte služby našeho baru. Svým hostům nabízíme i výborná vína..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Horní Bříza, U Klubu 302 - školní jídelna

Zajistěte si u nás restaurační služby. Jistě vám bude nabídnuto jídlo přesně dle vaší chuti. Pro naše zákazníky máme připraveny zejména kvalitní restaurační služby. Připravujeme vám neodolatelné občerstvení. Pro nás je ochota vyjít vstříc zákazníkovi podstatná. Námi nabízené nápoje jsou vhodné ke každému jídlu a zaručeně vás osvěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna při Základní škole Podivín

Věnujeme se také restauračním službám. Přijďte posedět v příjemném prostředí naší restaurace. Nabízíme širokou škálu nápojů. Svou ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. Náš podnik se vyznačuje výborným občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jídelna Slavie

Nabízíme vám kvalitní restaurační služby dle vašich přání. Naše jídlo je připraveno z vysoce kvalitních ingrediencí. Zveme Vás k posezení v příjemném prostředí naší restaurace. Za kvalitu našich služeb se vám zaručíme. Nabízíme Vám také využití naší zahrádky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Potůčku

Můžete využít mimo jiné restaurační služby naší firmy. Přijďte do naší restaurace ochutnat některý z našich mnoha výborných nápojů. Jídlo v naší restauraci připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Rádi Vám nabídneme výborné alkoholické nápoje mnoha druhů. Využijte náš bohatý výběr nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku