Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurační a pohostinské služby

Restaurační a pohostinské služby

Ve snaze usnadnit a zrychlit vaši volbu odborníka na oblast Restaurační a pohostinské služby, vám přinášíme unikátní databázi firem a organizací, které vám pomohou splnit vaše přání a požadavky.

Tipy: Grilování, Rychlé občerstvení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace U rytíře Jakuba z Kunratic

Naše společnost provozuje restaurační služby v nejvyšší kvalitě. U nás můžete oslavit své narozeniny i narozeniny svých příbuzných či dětí. Přijďte posedět do naší útulné restaurace. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Součástí našeho programu jsou i diskotéky. V naší restauraci můžete využít i automaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blue Lipno Restaurant

Můžete využít mimo jiné restaurační služby naší firmy. Rádi vám nabídneme hotová jídla, ale i speciality. Vyzkoušejte naše skvělé nápoje. Zabavte se hrou na automatech. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci můžete využít i šipky. V naší restauraci je pro Vás připraven i bowling. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club Pátá Meta

Přinášíme vám spolehlivé restaurační služby, které jistě oceníte. Na kvalitním jídle od nás si jistě pochutnáte. Připravujeme pokrmy zásadně z čerstvých surovin. Zavítejte k nám ochutnat naše vynikající občerstvení. Svou ochotu poradit od nás můžete očekávat. V našem podniku jsme se zaměřili na obsluhu s příjemným vystupováním a velký výběr nápojů. Ani v naší nabídce nechybí tradiční pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Sokol

Restaurační služby v té nejvyšší kvalitě. Nechte se u nás oslovit bohatou nabídkou jídel. Nabízíme oblíbené a kvalitní nápoje vhodné pro každou příležitost. Na kvalitě našich restauračních služeb si opravdu zakládáme. V naší restauraci můžete vyzkoušet i automaty. Své hosty zveme také na diskotéky. Naše sportovní přenosy jsou skvělou zábavou. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace KD Vysoká Libeň

Naše společnost nabízí vynikající restaurační služby. Zveme Vás k ochutnání našich výborných jídel. V naší restauraci připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. K nám můžete přijít také na zmrzlinu. Proč si nezahrát třeba automaty? Pořádáme oblíbené diskotéky. Nabízíme Vám také možnost rozvozu jídel. V naší restauraci můžete využít i šipky. Využijte naši nabídku na kvalitní tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARAMARK, s.r.o.

Využijte u nás také restaurační služby. Vynikající jídlo vám uvaří naši ochotní kuchaři. Využijte naše služby, zajistíme vám bohatý a chutný raut. Nabízíme prvotřídní catering pro všechny typy oslav. Využijte posezení na našem baru. V naší provozovně naleznete také automaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občerstvení U Řeky

Spolehněte se na naše restaurační služby. U nás se dočkáte výborného občerstvení. Kvalita restauračních služeb zboží je nám vlastní. Připravíme příjemné prostředí pro Vaše posezení v naší restauraci. U nás je Vám k dispozici i zahrádka. V naší restauraci Vám nabízíme i rychlé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Skalní mlýn

Využijte naše restaurační služby. Ochota našich zaměstnanců vám bude k dispozici. Připravujeme nápoje z čerstvých surovin. Připravujeme vám neodolatelné občerstvení. V oblasti restauračních služeb nabízíme jen tu nejvyšší kvalitu. Svým zákazníkům nabízíme vynikající kuchyni naší restaurace. Využijte posezení na našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řemesel a služeb, Děčín - Školní jídelna

Nabízíme kvalitní restaurační služby. Těšíme se na Vaši návštěvu v příjemném prostředí naší restaurace. Ochutnejte některou z našich specialit připravených pouze z čerstvých surovin. Svou ochotu jednání se zákazníky Vám zaručujeme. Naše jídlo uchvátí vaše chuťové buňky. V naší restauraci připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Základem našich služeb je ta nejvyšší kvalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Ferbínka

Nabízíme kvalitní restaurační služby ke spokojenosti hostů. Nabízíme chutné nápoje pro každého a pro každou příležitost. Přijďte si vybrat z našich výborných alkoholických nápojů. Rádi Vám nabídneme výborné nealkoholické nápoje mnoha druhů. Využijte naši nabídku na kvalitní tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku