Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurační a pohostinské služby

Restaurační a pohostinské služby

Ve snaze usnadnit a zrychlit vaši volbu odborníka na oblast Restaurační a pohostinské služby, vám přinášíme unikátní databázi firem a organizací, které vám pomohou splnit vaše přání a požadavky.

Tipy: Grilování, Rychlé občerstvení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Na Kiosku

Jsme firma, která má nejlepší restaurační služby na trhu. Ochutnejte lahodné jídlo z naší restaurace. Našim hostům je k dispozici otevřená zahrádka. Rádi pro Vás připravíme i náš salonek. Vaříme podle osvědčených receptů české kuchyně. Součástí našich služeb je i vedení restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Horáček

Naše restaurační služby si zamilujete. Nabízíme široký výběr těch nejlepších jídel. Nabízíme kvalitní pohostinské služby. Můžete se těšit na maximálně ochotný personál. Využijte možnosti strávit čas v příjemném prostředí naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na Hořičkách

Naše restaurační služby jistě oceníte. Ochutnejte naše jídlo a nebudete litovat. Pracujeme pouze s maximálně kvalitními surovinami. Z naší pestré nabídky chutného občerstvení si vybere každý. V příjemném prostředí naší restaurace strávíte jistě příjemné chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Pstruh

Zajišťujeme výborné restaurační služby. Nabízíme širokou škálu nápojů. U nás v restauraci vám připravíme jídlo, na kterém si pochutnáte. Nabízíme grilování. Připravujeme chutné alkoholické nápoje dle požadavků zákazníka. Připravili jsme pro Vás celou řadu výborných nealkoholických nápojů. Zajistíme vše pro Vaše oslavy. Rádi pro Vás připravíme i náš salonek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hokejka

Naše společnost nabízí vynikající restaurační služby. Nabízíme širokou škálu nápojů. Připravíme Vám výborné alkoholické nápoje pro jakoukoli příležitost. Připravujeme chutné nealkoholické nápoje dle požadavků zákazníka. Přijďte ochutnat speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Vzducholodě

Rádi Vám zajistíme restaurační služby. Dbáme nejenom na široký sortiment podávaných nápojů, ale i na příjemnou a ochotnou obsluhu. Nabízíme velký výběr chutných jídel. Náš podnik má pro vás ty nejlepší alkoholické nápoje. Máme pro vás připraven nápojový lístek bohatý na nealkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Záběh

Naše společnost, která provozuje restaurační služby, pro zákazníky připravila příjemné posezení a kvalitní kuchyni. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Náš podnik se vyznačuje vstřícností a ochotou. V naší restauraci mají hosté k dispozici wifi připojení. Neváhejte využít také naši zahrádku. Rádi pro Vás připravíme i náš salonek. Přijďte posedět do naší útulné restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Halalko, s.r.o.

Využijte u nás i možnosti restauračních služeb. Navštivte také příjemné prostředí naší restaurace. Naše restaurace je zde pro vás. Na našem baru si užijete. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Užijte si zábavu u nás na diskotéce. Naše hrací automaty vás budou bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Avion

Naše společnost poskytuje spolehlivé restaurační služby. Z našeho výběru jídel si zaručeně vyberete. Pro své zákazníky jsme připravili příjemné prostředí naší restaurace. Rádi Vám nabídneme i kuřácké prostory. Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nekuřácké resturace. Připravujeme pro vás jídla české kuchyně. Nabízíme Vám posezení v prostředí naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Anežka

Poskytujeme kvalitní restaurační služby. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů v naší restauraci. V naší restauraci poskytujeme bohatou nabídku kvalitních jídel. Pracujeme s čerstvými surovinami. Nabízíme spolehlivé služby v pořádání společenských akcí u nás. Služby naší restaurace si zamilujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku