Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurace > Restaurace s bowlingem (Uherské Hradiště)

Restaurace s bowlingem Uherské Hradiště

Už jste navštívili náš katalog firem? Mimo kvalitní výrobky a služby je katalog firem také cesta k týmové spolupráci. Jen u nás naleznete kontakty na řady profesionálů v oboru Restaurace s bowlingem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sport bar Synot

Navštivte náš sportbar, který zajišťuje možnost využití 2 bowlingových drah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport bar Synot Kunovice

Naš herna se nachází na hlavní křižovatce v Kunovicích, poblíž historického Panského dvora. Součástí provozovny je příjemné posezení s pestrou nabídkou občerstvení a 2 bowlingové dráhy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling Magdalena

Nabízíme vám příjemné posezení s výborným jídlem. Nabízíme pizzu, minutková jídla, zeleninové saláty i denní menu. Pro sportovní vyžití vám nabízíme 2 profesionální bowlingové dráhy s provázkovými stavěči Euro Stroj se skoringovým systémem BSM.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuželna TJ Bojkovice

V našem areálu poskytujeme celoroční ubytování ve vybavených pokojích, kde je 18 lůžek (2 pokoje třílůžkové, 6 pokojů dvoulůžkových). WC a sprchy jsou společné pro muže a ženy na patře ubytovny. K dispozici je malá kuchyňka s lednicí, plynovým sporákem a barevným televizorem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Pivovar Jarošov

Nabídka minutkových jídel a denních menu. Možnost pořádání společenských akcí v sálu pro 90 osob. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy. Objekt je také vybaven bezdrátovým připojením k internetu, vyhrazeným nekuřáckým prostorem, salonkem a zahrádkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling club Zlechov

Provozujeme restauraci s bowlingem. Nabízíme pizzu, polední menu i minutková jídla. K dispozici je fotbálek, šipky a salónek s kapacitou 160 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda a bowling Na Východě

Provoz bowlingu. K dispozici je restaurace, salónek s krbem a v letním období venkovní posezení. Možnost grilování na otevřeném ohni a pořádání firemních i soukromých akcí či oslav. V nabídce jsou alkoholické i nealkoholické nápoje, teplá i studená jídla. Nabídka české kuchyně. Další služby: Parkoviště, Wi-Fi, Dětský koutek, Zahrádka, Salonek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a penzion Hvězda

Nabízíme vám klidné posezení v nekuřácké restauraci v podhůří Bílých Karpat, pod zámkem Nový Světlov. Pochutnáte si u nás na výborné moravské kuchyni, dobrém víně atd. Můžete si také zahrát bowling či kulečník, nebo zatančit u letní živé hudby.
K dispozici je vám i náš penzion o čtyřech pokojích (3x dvoulůžkový a 1x apartmán pro 4 lidi) s koupelnou, WC, TV a telefonem a s možností ranní snídaně.

Otevírací hodiny:
Pondělí 09:30 - 22:00
Úterý 09:30 - 22:00
Středa 09:30 - 22:00
Čtvrtek 09:30 - 22:00
Pátek 09:30 - 23:00
Sobota 09:30 - 23:00
Neděle 09:30 - 22:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospůdka na Haldě

Nabízíme vám klidné posezení v naší restauraci s možností oběda nebo večeře. V našem penzionu máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Na každém pokoji je LCD televize, klimatizace, WC a koupelna se sprchou. Dále je zde v blízkosti rybník i pro rybaření, dětské hřiště, bowling a kulečník. Naše farma nabízí nejen pohled na zvířátka, ale i výuku jízdy na koních a to i pro začátečníky.

Otevírací hodiny:
Pondělí 10:30 - 22:00
Úterý 10:30 - 22:00
Středa 10:30 - 22:00
Čtvrtek 10:30 - 22:00
Pátek 10:30 - 23:00
Sobota 10:30 - 23:00
Neděle 10:30 - 21:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie, bowling, penzion Hluk

Jsme rodinná firma. Nabízíme vám výběr z 38 druhů domácích pizzí, včetně bezlepkových, polévky, italské těstoviny a různé druhy salátů. Máme velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, dále míchané nápoje a poháry. V našem penzionu máme 9 pokojů s celkovou kapacitou 28 lůžek. Jejich součástí je srpcha, WC, televize, klimatizace a WIFI. Venkovní zahrádka nabízí grilované speciality, máme i dětský koutek a dvoudráhový bowling. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku