Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Fejfar,ubytování

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci ubytovacích služeb a vyjdeme vám vstříc. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Radovan Horský - Rekreační ubytování

Zabýváme se různými typy ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Nabízíme chatu k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Horal Opava - Rekreační ubytování

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Neváhejte poslat své děti na náš tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Hungerová-Vlan

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení KSP

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Trunec - Rekreační ubytování

Využijte našeho pohodlného ubytování. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heureka OK, spol. s r.o. - Rekreační ubytování

Zaměřujeme se na ubytování. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Když na chalupu, tak jedině k nám. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Filip - Trans - Horská chalupa pod Adamem

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Investiční společnost Ikas, a.s. - Chalupa na Špičáku

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Ubytovací služby v příjemném prostředí. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Nabízíme také možnost parkování přímo u našeho objektu. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Míra

Naše firma nabízí prostory k ubytování. V příjemném prostředí i ledy roztají. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku