Nepřehlédněte

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Vladimír Kasík - Villa Branka

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Užijte si u nás příjemná posezení také venku u grilu. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIMCO CZ, s.r.o.

Rádi vás u nás ubytujeme. Zabýváme se provozem kempu. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Kořenek ,Penzion Perná

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Mádr - Chata Relaxa

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Hledáte-li pěkné rekreační ubytování, jsme vám kdykoliv k dispozici. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Molák - Penzion V Gruntě

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Zveme vás do našeho objektu k ubytování při vaší zasloužené rekreaci. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Žert - Chata U Radima

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Cupáková

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Nabízíme širokou škálu výletů do okolí. Nabízíme ubytování v čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Stavinoha- Rekreační ubytování

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naše ubytování je vždy čisté. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás máte možnost sjednat si hezké rekreační ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Novosad-Rekreační ubytování

Naše firma dává také možnost ubytování. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Poskytujeme ubytování na úrovni. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. René Zána - ubytování

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku