Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Šindelář - ubytování

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Hudcová - Horská chata Hubert

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Procházková - Horská bouda Borůvka

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Janata - Chata Sport U Janatů - ubytování

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Řehořková - Chata Pepino

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Bagač, ubytování

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete využít také prostornou lednici. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Můžete u nás posedět u krbu. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Blümel - Turistická ubytovna

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Housová,ubytování

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barborka - Rekreační ubytování

Využijte našeho ubytování. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Schusterová - Rekreační ubytování

Naše firma dává také možnost ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku